reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Tak pamietam 😉 ale wydawało mi się ze już od 20 tygodnia coś tam czułaś wyraźniej. No nic muszę czekać ....
Badanie połówkowe mam 21 stycznia i ruszam z wyprawka ❤️ Narazie zamówiłam wózek. Najpierw chciałam kupić używany ale dziewczyna przez tydzień nie zebrała się z wysyłka i zdarzyłam się rozmyślić i zamówiłam nowy bo był w dużej promocji i bałam się ze potem już nie dostanę w tak dobrej cenie.
Niunia urodzi się pod koniec maja wiec szukałam wózka typowo na lato ❤️

Będzie dobrze kochana, u niektórych później sie wyczuwa ruchy 😘😘😘
 
reklama
Jestes!!!! Ja nie mam jeszcze wozka bo jeszcze sie nie zdecydowalam ;) 10 m to wcale nie jest malo ;) Moja Nataliiii bedzie miala mniejwiecej wlasnie pokoik takich wymiarow. Dla mnie najwazniejsza byla komoda z szufladami i dzisiaj dokupilam jeszcze bo na tym bedzie przewijaka w srodku taki organizer zrobie ;) No ale juz nastepne w kolejce do kupinia mam misia szumisia ;) lampeczki, mis projektor, kołysanka, usypiacz - no mowilam ze oszalalm - nie mialam pojecia ze to jest tak gleboko we mnie gdzies uspione. Nie mam ochoty nic dla siebie kupic tylko wszystko dla niej ;) W łózeczku najwazniejszy byl dla mnie dobry materac. I na vinted zamowilam taka super wiklinowa kołyske na kółkach, tak zebym mogla sie z nia poruszac po gorze, z koleji na doł musze kupic takie malenkie jakies łózeczko na kółkach niby na stojaczku bo przeciez kuchnie mam na dole i tez musze sie z nia jakos tam poruszac. Takze kolyska za grosze - uzywana ale w bardzo dobrym stanie bo przeciez dzieciaczki szybko z tego wyrastaja ;)
Ja jeszcze sie wstrzymuje i jestem troche przerazona co bedzie trzeba kupic.Ja mam mieszkanue 45m wiec nie potrzebuje tylu rzeczy-no moze i potrzebuje tylko gdzie to trzymac🤷‍♀️🙈A w lozeczku bedzie Twoje dzieciotko mialo cala posciel czy tylko w rozku?Bo ja sie zastanawiam.Co do ubranek to musze kupic wiekszosc letnich bo rodze w czerwcu i poczatki beda w miediacach letnich wiec troche lrpiej nie bede musiala sie martwic czy aby dzidziusiowi nie za zimno😅
 
Ja jeszcze sie wstrzymuje i jestem troche przerazona co bedzie trzeba kupic.Ja mam mieszkanue 45m wiec nie potrzebuje tylu rzeczy-no moze i potrzebuje tylko gdzie to trzymac🤷‍♀️🙈A w lozeczku bedzie Twoje dzieciotko mialo cala posciel czy tylko w rozku?Bo ja sie zastanawiam.Co do ubranek to musze kupic wiekszosc letnich bo rodze w czerwcu i poczatki beda w miediacach letnich wiec troche lrpiej nie bede musiala sie martwic czy aby dzidziusiowi nie za zimno😅
Ja mysle caly czas ze bedzie spala na poczatku w spiworkach - dlatego mam w planach kupic ze dwa. Ja tez nie kupilam zimowych ubranek ale jednak i tak wiekszosc z dlugim rekawem. Nooo dobra troche juz tych typowo letnich tez mam ale wiekszosc body ;) Ja napewno bede duzo czasu spedzac u rodzicow, oni maja duza dzialke ze stawem, owieczkami, pod samym lasem - moja mama ma tam tyle kwiatow jak w jakims centrum ogrodniczym a i ja planuje w tym roku zasadzic sobie u nich (bo u mnie psy wykopia) sadzonki arbuzow. Moj tata ma trawe taka kupiona w rolkach i juz opowiada ze bedzie robil piaskownice ;) U nas bardzo dawno nie bylo w rodzinie taakiego malenkiego dzieciatka. Kurcze nie wiem jak Ty ale ja caly czas niepewnie czuje sie piszac czy mowiac o tym co kupilam albo jakie mam plany na przyszlosc bo tak sie caly czas o nia boje a rownoczesnie ciezko mi uwierzyc ze to sie dzieje naprawde ;)
 
Ja mysle caly czas ze bedzie spala na poczatku w spiworkach - dlatego mam w planach kupic ze dwa. Ja tez nie kupilam zimowych ubranek ale jednak i tak wiekszosc z dlugim rekawem. Nooo dobra troche juz tych typowo letnich tez mam ale wiekszosc body ;) Ja napewno bede duzo czasu spedzac u rodzicow, oni maja duza dzialke ze stawem, owieczkami, pod samym lasem - moja mama ma tam tyle kwiatow jak w jakims centrum ogrodniczym a i ja planuje w tym roku zasadzic sobie u nich (bo u mnie psy wykopia) sadzonki arbuzow. Moj tata ma trawe taka kupiona w rolkach i juz opowiada ze bedzie robil piaskownice ;) U nas bardzo dawno nie bylo w rodzinie taakiego malenkiego dzieciatka. Kurcze nie wiem jak Ty ale ja caly czas niepewnie czuje sie piszac czy mowiac o tym co kupilam albo jakie mam plany na przyszlosc bo tak sie caly czas o nia boje a rownoczesnie ciezko mi uwierzyc ze to sie dzieje naprawde ;)
Ja na szczescie mieszkam obok parku -doslownie blok stoi obok😁wiec na spacery mam gdzie chodzic.
Powiem Ci ze tez nadal boje sie cieszyc,boje sie ze cos pojdzie nie tak.W piatek mam usg po ktorym przez tydzien bede spokojniejsza a pozniej obawy znow wroca.
Po polowkowych pewnie juz zaczne kupowac😅ale najpierw ten pokoj trzeba urzadzic i nie wiem jakim cudem ale musze tam jeszcze fotel wstawic😉
 
Ja na szczescie mieszkam obok parku -doslownie blok stoi obok[emoji16]wiec na spacery mam gdzie chodzic.
Powiem Ci ze tez nadal boje sie cieszyc,boje sie ze cos pojdzie nie tak.W piatek mam usg po ktorym przez tydzien bede spokojniejsza a pozniej obawy znow wroca.
Po polowkowych pewnie juz zaczne kupowac[emoji28]ale najpierw ten pokoj trzeba urzadzic i nie wiem jakim cudem ale musze tam jeszcze fotel wstawic[emoji6]
A po co Ci fotel?
Ja tu kiedyś pisałam - jak masz malo miejsca to polecam przewijak na lozeczko, przez oolroku spokojnie moze tak byc, a zaoszczedzasz mnostwo miejsca.
 
A po co Ci fotel?
Ja tu kiedyś pisałam - jak masz malo miejsca to polecam przewijak na lozeczko, przez oolroku spokojnie moze tak byc, a zaoszczedzasz mnostwo miejsca.
Jak bede karmila to musze byc oparta,nie bede chodzila kilka razy w nocy do salonu na karmienie wiec fotel musi byc😉
Tak przewijak to bedzie taki na lozeczko🙂
 
reklama
Do góry