reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Tak a ty to chyba z miesiac przede mna juz czulas ;)

Ja już czułam w 17 tygodniu 🙈
Moja Maja jest taka ruchliwa że aż sie boje co będzie jak sie urodzi 😂
Czasem tak mnie kopie że aż się zastanawiam czy wszystko jest ok.. W nocy to sie martwie czy jej nie przyciskam bo nieraz tak bokiem jak śpię to prawie na brzuchu i sie boje czy jej nie przygniatam i sie kładę na wznak i spać sie nie da 😁
 
reklama
Jak bede karmila to musze byc oparta,nie bede chodzila kilka razy w nocy do salonu na karmienie wiec fotel musi byc😉
Tak przewijak to bedzie taki na lozeczko🙂
Ja napewno za chwilke kupie taka poduszke do karminia - ogladalam na youtubie filmiki ze dziewczyny bardzo ja sobie chwala ;) A co do fotela to mi sie tez zawsze marzyl taki na ciaze ;)
 
Kurcze też się boję kupować, nie wiem czemu ale często sobie mowie ze najpierw urodze a później bede kupować 🤦‍♀️ Boje sie tego porodu.. Przeraża mnie to...
 
Bo bede zmieniac lozko ktore bedzie wezsze wiec boje sie ze spadniemy🙈
hehehehehehehehe to uwazaj na siebie zebys nie spadla jak ci juz brzuszek zacznie rosnac ;) Pewnie - kazdy robi pod swoje potrzeby i mozliwosci ;) Ja to jestem taka niedobra ze wymyslilam ze bede sama spac z niunia w jej pokoiku to malo co awantury nie bylo ;)
 
Kurcze też się boję kupować, nie wiem czemu ale często sobie mowie ze najpierw urodze a później bede kupować 🤦‍♀️ Boje sie tego porodu.. Przeraża mnie to...
Mnie tez to przeraza NAPRAWDE ;) Ale ja to jestem taka ze jak zwykle jutro o tym pomysle ;) A i tak co noc jak wstaje siku to sie boje ze mi wody w kazdym momencie odejda ;( Wogole caly czas jestem spieta przez te kilka miesiecy ;( No ale tzreba miec otwarty umysl. Nigdy nie jest tak jak to sobie chcesz zaplanowac - nie ominie nas to ;)
 
Bo bede zmieniac lozko ktore bedzie wezsze wiec boje sie ze spadniemy[emoji85]
Kup sobie barierkę do lozka, ja mam zeby nie martwic jak mala kedt od strony krawedzi. I wierz mi, jesli trafi Ci sie wgzemplarz jak moj - srednio 10 karmien co noc to nie wierze, ze bedziesz wstawac, nie da sie tak. No i ogolnie to na lezaco wg mnie jest naprawde wygodnie.
 
Kurcze też się boję kupować, nie wiem czemu ale często sobie mowie ze najpierw urodze a później bede kupować [emoji2356] Boje sie tego porodu.. Przeraża mnie to...
Kochana po porodzie naprawdę nie ma na nic czasu, ja przy pierwszym dziecku nie noglam prysznica wziac, kanapki przygotowac, a co dopiero robic zakupy. To czy zaczniesz kupowac czy nie, nie ma wplywu na przebieg ciazy czy porodu. Musisz wierzyc, ze będzie dobrze.
 
Kup sobie barierkę do lozka, ja mam zeby nie martwic jak mala kedt od strony krawedzi. I wierz mi, jesli trafi Ci sie wgzemplarz jak moj - srednio 10 karmien co noc to nie wierze, ze bedziesz wstawac, nie da sie tak. No i ogolnie to na lezaco wg mnie jest naprawde wygodnie.
Mysle ze zycie zweryfikuje😉
 
reklama
hehehehehehehehe to uwazaj na siebie zebys nie spadla jak ci juz brzuszek zacznie rosnac ;) Pewnie - kazdy robi pod swoje potrzeby i mozliwosci ;) Ja to jestem taka niedobra ze wymyslilam ze bede sama spac z niunia w jej pokoiku to malo co awantury nie bylo ;)
Moj maz sue rozwala na calym lozku i rzeczywiscie strach ze moge wypasc hehehe
 
Do góry