reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o bobasa a niskie AMH

reklama
Nunia a mogę zapytać ile masz lat ? 🙂 jakie suplementy brałaś ?
psychika niestety robi swoje, po odebraniu wyników już czarne scenariusze 🤦🏼‍♀️
No ja już 40+. Po odebraniu swojego wyniku pomyślałam, ze jak się uda to będzie cud i trochę chyba odpuściłam.
Ja brałam pregna start jakieś 4mce, wit D3 i koenzym Q10 forte z apteki według dawkowania, tak jak na opanowaniu.
A mój mąż brał tabletki na poprawę nasienia ale nie pamiętam nazwy. Mogę sprawdzić po pracy.
 
Ja mam 33 l i amh 0.981 i powiem wam że jak się o tym dowiedziałam to się zalamalam. Byłam w klinice. Powiedzieli że szkoda czasu i czas przystąpić do in vitro.
Też miałam takie przy 33 l (bo ten sam rocznik, zgaduję po nicku). Ale nie zgodzę się z tym, że tylko in vitro, chyba że są poronienia w wywiadzie. Bo to świadczy już o gorszej jakości komórek. Ja po 2 klinikach, 3 poronieniach zaszłam w 5ta naturalną ciążę. Ale i ja i mąż wyluzowaliśmy + suplementy/zioła. No i najważniejsze - trafiło się dobre rozdanie czytaj ten zarodek. Nam dr powiedział tak : in vitro jeśli nie chcemy czekać i ronić więcej. Jeśli nie, to po prostu musimy czekać aż będzie mocny zarodek a to może trwać, no i po drodze może być więcej strat.
Chyba że u męża jest też kiepsko?
 
Też miałam takie przy 33 l (bo ten sam rocznik, zgaduję po nicku). Ale nie zgodzę się z tym, że tylko in vitro, chyba że są poronienia w wywiadzie. Bo to świadczy już o gorszej jakości komórek. Ja po 2 klinikach, 3 poronieniach zaszłam w 5ta naturalną ciążę. Ale i ja i mąż wyluzowaliśmy + suplementy/zioła. No i najważniejsze - trafiło się dobre rozdanie czytaj ten zarodek. Nam dr powiedział tak : in vitro jeśli nie chcemy czekać i ronić więcej. Jeśli nie, to po prostu musimy czekać aż będzie mocny zarodek a to może trwać, no i po drodze może być więcej strat.
Chyba że u męża jest też kiepsko?
Właśnie u niego jest super. U mnie nie było poronien, staramy się od 6 mscy. Ale nie dawało mi to spokoju czemu nic i zrobiliśmy sobie badania i to amh kiepskie. Mi od razu powiedzial lekarz in vitro szkoda czasu czekac
 
Osobiście uważam, zaznaczam że nie jestem lekarzem, że starania 6mcy to nie jest długo. Czasem mam odczucie, że niestety medycy też patrzą ns kasę i proponują od razu in vitro. Warto najpierw inne metody np monitoring cyklu .
Właśnie u niego jest super. U mnie nie było poronien, staramy się od 6 mscy. Ale nie dawało mi to spokoju czemu nic i zrobiliśmy sobie badania i to amh kiepskie. Mi od razu powiedzial lekarz in vitro szkoda czasu czekac
 
reklama
Osobiście uważam, zaznaczam że nie jestem lekarzem, że starania 6mcy to nie jest długo. Czasem mam odczucie, że niestety medycy też patrzą ns kasę i proponują od razu in vitro. Warto najpierw inne metody np monitoring cyklu .
Hej :) byłam wczoraj u gina... zlecił powtórzenie AMH ponieważ to jest stosunkowo nowe badanie i bardzo często są mylne szczególnie ze reszta badań jest wzorowa. Robimy monitoring owulacji + zlecił badanie wit. D3 + lek/suplement MIOVELIA.
 
Do góry