reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Myślę że to zależy od organizmu, jednym pomaga,drugim nie.Mi pomaga.Musisz spróbować. Tylko miod 100 procentowy, nie podróbka. Ja mam tatę pszczelarza to akurat problem z głowy.
Kupiłam sobie manuka oryginalny, certyfikowany, wyprodukowany w Nowej Zelandii. Czytałam, że manuka ma najwięcej mgo- tej substancji działającej antybakteryjne. Wydałam majątek, zobaczymy czy zadziala:) dzięki za radę.
 
Dziś o 7.10 przyszedł na świat nasz syn Daniel. Ważył 3170g i mierzył 55cm. Poród sn.
21
21
21
21
21
21
 

Załączniki

  • IMG_20210113_104449_867~2.jpg
    IMG_20210113_104449_867~2.jpg
    642,4 KB · Wyświetleń: 131
w moczu wyszły mi kryształy szczawianu wapnia. Miała któraś z was coś takiego ? Bo mi to niewiele mówi 🤔

Szczawiany wapnia najczęściej są objawem kamicy. Ja mam je w moczu + zwiększona ilość erytrocytów w osadzie moczu.
Póki Cię nic nie boli, ani nerki ani przy oddawaniu moczu to nie jest tak źle. Po porodzie i dojściu do siebie powinnaś iść do lekarza, żeby powtórzyć badania moczu+ USG/rezonans, bo może po porodzie uda się wydalić te kamienie. A jak Cię teraz to martwi to badanie USG układu moczowego. Jeśli to kamienie to Ci je namierzą. :)
 
Szczawiany wapnia najczęściej są objawem kamicy. Ja mam je w moczu + zwiększona ilość erytrocytów w osadzie moczu.
Póki Cię nic nie boli, ani nerki ani przy oddawaniu moczu to nie jest tak źle. Po porodzie i dojściu do siebie powinnaś iść do lekarza, żeby powtórzyć badania moczu+ USG/rezonans, bo może po porodzie uda się wydalić te kamienie. A jak Cię teraz to martwi to badanie USG układu moczowego. Jeśli to kamienie to Ci je namierzą. :)
Nic nie boli, ale dwa tyg temu nic nie było, więc może to pomyłka w labo, bo dziwne że nagle się pojawiły i w niby liczne.
Ale dzięki, zapisze się już do lekarza, bo na NFZ pewnie sporo się czeka.
 
reklama
@ness. Ty w poniedziałek już na odział idziesz a kiedy CC? Ja też wczoraj po wizycie dostałam taka datę znaczy w poniedziałek test a we wtorek na odział na CC więc pewnie w podobny dzień będziemy ją miały 😁 u Ciebie z om na kiedy termin?
 
Do góry