reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie beta hcg w 4 tygodniu

Justysia348

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Lipiec 2019
Postów
1 534
Witam! Mam problem otóż to ostatnia miesiączkę dostałam 5.06 a 19.06 miałam owulacje (mój cykl trwa 28 dni) testy ciążowe wychodziły bardzo słabe druga kreska była widoczna pod światło a po dłuższej chwili nachodziły na test brązowe „pajączki” i drugiej kreski już nie było. 4.07 zrobiłam badanie beta hcg i wyszło 13,70. Dzisiaj 6.07 miałam wizytę u ginekologa i Pani doktor powiedziała ze w mojej macicy nic nie widać i ze jest to ciąża biochemiczna i jeżeli beta będzie rosnąć to będziemy się martwić ciąża pozamaciczna a jeżeli stanie się jakiś cud ze jednak będzie to ciąża to dziecko nie będzie zdrowe. W poniedziałek mam powtórzyć badanie beta hcg i w środę. Czytałam na forach ze dziewczyny miały wynik po 14, 15 i urodziły zdrowe dzidziusie. Czy w moim przypadku jest jakiś cień szansy na normalna zdrowa ciąże czy jednak mam się pogodzić z myślą ze to jednak ciaza biochemiczna i czekać na miesiączkę?

Pozdrawiam
 
reklama
reklama
Tak mam zakręcony kręgosłup 😕😕😕lekarz nie wie co zrobić parę lat temu wyszła mi przepuklina na dole i górze do tego mam bardzo brzydka zmianę na krzyżach która jest coraz wieksza taki jak by guz prześwietlenia zrobić nie mogę a z tego lekarz mi mówił rodzic Silami natury nie mogę znieczulenie zewnątrz oponowe odpada bo anasteziolog nie podejmie się wklocia bez przeswietlenia
 
Tak mam zakręcony kręgosłup 😕😕😕lekarz nie wie co zrobić parę lat temu wyszła mi przepuklina na dole i górze do tego mam bardzo brzydka zmianę na krzyżach która jest coraz wieksza taki jak by guz prześwietlenia zrobić nie mogę a z tego lekarz mi mówił rodzic Silami natury nie mogę znieczulenie zewnątrz oponowe odpada bo anasteziolog nie podejmie się wklocia bez przeswietlenia
Też będę miała przez kręgosłup CC. Idź do ortopedy czy innego specjalisty, żeby napisał ci skierowanie, bo od gina mogą w szpitalu niestety podważyć, musi być od kontretnego specjalisty.
 
Hej mam pytanie moja beta w poniedzielek. 22.02 wyniosła 123 dzisiaj 195 czy to dobry wynik. (Pierwsze badanie bylo w diagnostyce drugie w luxmedzie) Okres w styczniu 20.01 a teraz powinnam dostać 18.02 i nie ma. Wykonałam 3 różne testy każdy pozytywny. Martwie sie że cos jest nie tak.
 
Hej mam pytanie moja beta w poniedzielek. 22.02 wyniosła 123 dzisiaj 195 czy to dobry wynik. (Pierwsze badanie bylo w diagnostyce drugie w luxmedzie) Okres w styczniu 20.01 a teraz powinnam dostać 18.02 i nie ma. Wykonałam 3 różne testy każdy pozytywny. Martwie sie że cos jest nie tak.
Ten przyrost jesr żadny ,ale nie wykonuje się w różnych lab ,tylko w jednym wiec powtorz po 48h w tym w którym robiłaś dzis
 
reklama
Nie wiedziałam, powtórzę jeszcze raz. Jutro idę do ginekologa. Trochę mnie to zmartwiło, bo mam też torbiel endometrialną i czekam na operację. A tu testy pozytywne. Dziękuję za informacje.
 

Podobne tematy

Do góry