reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny czy któryś z Waszych panów był u androloga? Jak się przygotować na taką wizytę oprócz zabrania wyników badania nasienia? Też mam iść? Będę tam przydatna? Za wszystkie rady dziękuję ☺️
 
Witam się w 9dc ☺ w poniedziałek Idę na krzywa insulinowa. Tak się zastanawiam czy powinnam na te 3 dni przed badaniem odstawić inofem? Z jednej strony nie chce stracić ciągłości brania jeśli coś mi daje, z drugiej nie wiem czy może mieć wpływ na badania, a za żadne skarby świata nie chce go powtarzać 🤣 ja z tych co boją się 💉💉💉
 
Witam się w 9dc ☺ w poniedziałek Idę na krzywa insulinowa. Tak się zastanawiam czy powinnam na te 3 dni przed badaniem odstawić inofem? Z jednej strony nie chce stracić ciągłości brania jeśli coś mi daje, z drugiej nie wiem czy może mieć wpływ na badania, a za żadne skarby świata nie chce go powtarzać 🤣 ja z tych co boją się 💉💉💉
Wydaje mi się, że nie musisz odstawiać 🤔
 
U mnie było to samo, wszystkie wyniki książkowe, jajowody drożne i nic. Mąż też ok. Ale mam problem z progesteronem, ogólnie bardzo niski więc bez clo i dupka się nie obyło, i tak 4 cykle starań z tabletkami (ogólnie ponad 2 lata) i stwierdziłam w grudniu że ostatni cykl i odpuszczam bo chyba nie jest nam pisane... I trochę wyluzowalismy, i dziś zaczynam 6 tydzień [emoji7] ale przez ostatnie 5 miesięcy też witaminy codziennie łykam, może też pomogły... Nie wiem :) także dziewczyny głową do gory
Ile miałaś tego progesteronu?
 
Z tego co czytałam to lepiej nawet sobie odpuścić niż kobieta ma się zmuszać, słaby seks, bez orgazmu, bez skurczów zmniejsza szanse na zapłodnienie [emoji55] lepiej odpuścić sobie przez 2,3 dni, wyposcić chłopa , nastawić się pozytywnie bielizna, wino, coś nowego i bum bum wtedy [emoji16][emoji16] ja mam akurat tak że mnie jara to że mogę zajść w ciążę [emoji28] więc przed owulacją i w trakcie owulacji seks to przyjemność, ale już po [emoji53] mogłabym bez tego obejść się [emoji13] co do chłopa to mój też najlepiej bum bum i już , a jakieś zaloty itp to już strata czasu [emoji85]
U mojego męża pic polega na tym, że on ma siły.. Ale wtedy kiedy nie ma czasu na przytulanki. Kiedy jesteśmy wieczorem w domu jedno i drugie padnięte to słabe chęci są na igraszki [emoji14] ja jeszcze jestem w stanie się "zmusić" choć wiem, że zmuszanie to nie jest dobre rozwiązanie, ale no chciałabym żeby to się odbyło jak najwięcej razy podczas dni płodnych. On z kolei w ogóle nie potrafi się zmusić i mówi, że on to wszystko rozumie, ok ok, ale że przecież były przytulanki wczoraj a mówiłam mu, że mają być co dwa dni..
 
reklama
Do góry