reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Witajcie. Wygląda na to, że dołączę do wrześniowych mamusiek[emoji854]
Ostatnia miesiączka 19.12, test z krwi - bladziutka kreseczka [emoji846]
Witamy [emoji16]
Kurde ja dziś dziwnie dobrze się czuje. Zero objawów. A wy jak ?:)
U mnie brak objawow dzisiaj w pierwszej ciazy tez tak bylo i oby tak dalej.
Dziewczyny czy normalne jest to,ze mam 36,9 temperatury,ale na chora się nie czuje,czy to przez ciąże?
Normalne [emoji5]jezeli nie czujesz sie chora to jormony ciazowe podnosza temp ciała. Ja monitoruje moje cykle wiec u mnie to byla pierwsza oznaka ze miesiaczka raczej nie nadejdzie [emoji28]
 
Ja już po. Na ten moment wszystko ok. Obstawiona jestem.lekami ze wszystkich stron. Mam nadzieję że to przyniesie pozytywny skutek. Dziewczyny biorące acard i clexane lub neoparim. Czy lekarz wam zaleciła co rano co wieczorem? Czytałam że acard lepeij brać wieczorem. Chyba u mamy ginekolog na blogu. Moja doktor powiedziała że nie ma znaczenia co kiedy wezme
Clexane rano a acard wieczorem - ja tak robię 😊
 
reklama
Do góry