reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie 6tc

Matrioszka01111

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Styczeń 2021
Postów
19
Jestem w 6 tc. Nie byłam jeszcze u ginekologa ale trzy testy wskazały dwie kreski. Pracuje fizycznie ale nie jakoś mega ciężko. Codziennie w pracy delikatnie plamie. Plamienie ma jasny, kremowo różowy kolor. Co to może być?
 
reklama
Moze to być zbyt niski progesteron ,mogą być potrzebne leki ,umow sie do lekarz ,i nie czekaj na rozwój sytuacji
 
Jedz do ginekolga najlepiej jak najszybciej
Kurcze, tyle osób mi pisze ze mam się szybko wybrać do lekarza i tego nie lekceważyć a ja się czuję lepiej niż jak nie byłam w tej ciąży. Może to złudne uczucie, sama nie wiem. Czytałam też dużo że uplawy w ciąży są normalne dlatego też oytam was, bo w internecie jest dużo rzeczy, a jednak doświadczone babki często wiedzą co mówią, dziękuję za odpowiedź, we wtorek mam dopiero wizytę, nie znalazłam na wcześniejszy termin niestety. Coś, muszę wytrzymać do wtorku :)
 
Kurcze, tyle osób mi pisze ze mam się szybko wybrać do lekarza i tego nie lekceważyć a ja się czuję lepiej niż jak nie byłam w tej ciąży. Może to złudne uczucie, sama nie wiem. Czytałam też dużo że uplawy w ciąży są normalne dlatego też oytam was, bo w internecie jest dużo rzeczy, a jednak doświadczone babki często wiedzą co mówią, dziękuję za odpowiedź, we wtorek mam dopiero wizytę, nie znalazłam na wcześniejszy termin niestety. Coś, muszę wytrzymać do wtorku :)
Piszą jak najszybciej do lekarza, bo wiedzą co znaczy stracić dziecko. I niestety samopoczucie nie ma tu nic do tego. Oczywiście można plamić i krwawić i ciążę donosić, sama jestem tego przykładem, ale można też krwawić i dziecko stracić. To też zn z autopsji. Dlatego nie lekceważ objawów, bo krwawienie w ciąży nie jest niczym normalnym, a raczej zagrażającym. Dziwię się, że opierasz się na opinii internetu zamiast już teraz zadbać maluszka. Mama jest się od poczęcia, nie od urodzenia. Teraz dobro maluszka i twoje oczywiście powinno być najważniejsze.
 
Dokladnie no jak na wtorek to tyle dobrze :)
Kurcze, tyle osób mi pisze ze mam się szybko wybrać do lekarza i tego nie lekceważyć a ja się czuję lepiej niż jak nie byłam w tej ciąży. Może to złudne uczucie, sama nie wiem. Czytałam też dużo że uplawy w ciąży są normalne dlatego też oytam was, bo w internecie jest dużo rzeczy, a jednak doświadczone babki często wiedzą co mówią, dziękuję za odpowiedź, we wtorek mam dopiero wizytę, nie znalazłam na wcześniejszy termin niestety. Coś, muszę wytrzymać do wtorku :)
 
reklama
Kurcze, tyle osób mi pisze ze mam się szybko wybrać do lekarza i tego nie lekceważyć a ja się czuję lepiej niż jak nie byłam w tej ciąży. Może to złudne uczucie, sama nie wiem. Czytałam też dużo że uplawy w ciąży są normalne dlatego też oytam was, bo w internecie jest dużo rzeczy, a jednak doświadczone babki często wiedzą co mówią, dziękuję za odpowiedź, we wtorek mam dopiero wizytę, nie znalazłam na wcześniejszy termin niestety. Coś, muszę wytrzymać do wtorku :)
Zamiast jechać do szpitala żeby Cię zbadali jak najszybciej będziesz czekać do wtorku? Mało odpowiedzialne
 
Do góry