reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tabletki antykoncepcyjne a preejakulat

Dołączył(a)
16 Styczeń 2021
Postów
5
Dzień dobry wszystkim, przyszłam z małym pytaniem o które tak bardzo się denerwuje, mianowicie czy przy tabletkach antykoncepcyjnych i preejakulat mogę zajść w ciążę? Dobrze wiemy że stosunek przerywany to nie antykoncepcja a nie jestem pewna czy była jednak ta prezerwatywa. Jakie są szanse?
 
reklama
Dobrze rozumiem, ze bierzesz tabletki antykoncepcyjne i uprawiacie stosunek przerywany ? Przy tabletkach antykoncepcyjnych jesteś bezpieczna nawet jeśli partner kończy w środku ;)
 
Nie ma 100% antykoncepcji, ale myślę, że byś była jedną na miliard jakbyś zaszła w ciążę tym sposobem :p... Zrobienie dziecka jest bardziej czasochłonne i skomplikowane niż się wydaje.
 
W połowie grudnia rozpoczęłaś praktycznie identyczny temat... W przeciągu miesiąca działanie tabletek antykoncepcyjnych dostępnych na rynku się nie zmieniło...
 
Stosowałam tabletki kilka lat, zawsze stosunek byl pelny ,i w ciaze nie zaszłam, szanse na ciążę sa zerowe , skuteczność tabletek moze pogorszyć się jedynie ,jak przyjmujesz je nie regularnie ,lub przyjmujesz antybiotyki ,lub masz wioty
 
Stosowałam tabletki kilka lat, zawsze stosunek byl pelny ,i w ciaze nie zaszłam, szanse na ciążę sa zerowe , skuteczność tabletek moze pogorszyć się jedynie ,jak przyjmujesz je nie regularnie ,lub przyjmujesz antybiotyki ,lub masz wioty
Przyjmę regularnie od 2 lat, nie zdążyło mi się pominąć czy zapomnieć a ostatnim czasem antybiotyków nie brałam.
 
reklama
Do góry