reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

(Chyba) wreszcie ciąża

Blackdunde

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Lipiec 2019
Postów
21
Hej kobitki :) Od razu proszę o „łagodne” potraktowanie mojego tematu, nie pisanie nic o szklanych kulach etc. Ja to wiem ;) Staramy się z mężem od ładnych kilku miesięcy o dziecko, staramy się nie wmawiać sobie absolutnie objawów i tak dalej. Na luzie. Od października biorę dodatkowo inofolic combi. Od 4 dni spóźnia mi się okres, tu pytanie czy jest już sens zrobienie testu, czy może jest zbyt wcześnie ? Ale co mnie bardziej zastanawia to dosyć wodnista wydzielina, gdzie przed okresem odczuwa sie zazwyczaj Saharę, oraz BARDZO duży dyskomfort sutków. Pieką dosłownie bez dotykania od tygodnia. Wiem, że ile kobiet tyle objawów i nikt nie zna 200% odpowiedzi, ale być może któraś z Was odczuwała to samo :) Pozdrawiam!
 
reklama
Cykle 25-26 dniowe, w tym miesiącu owulacja 12.01✌️
Skoro miałaś owulacje 12.01 to nie wyjdzie test tydzień po owulacji, miałaś jakoś potwierdzoną owulacje testami czy monitoringiem? Skoro mówisz że 26 dniowe to twoja owulacja powinna być gdzies 12- 13 dzień cyklu 😊 test robi się około dla pewności 12 dni po owulacji i później
 
Skoro miałaś owulacje 12.01 to nie wyjdzie test tydzień po owulacji, miałaś jakoś potwierdzoną owulacje testami czy monitoringiem? Skoro mówisz że 26 dniowe to twoja owulacja powinna być gdzies 12- 13 dzień cyklu 😊 test robi się około dla pewności 12 dni po owulacji i później
Ojej, miałam na myśli 3.1 czyli w dwunastym dniu cyklu. Gapa 🤣
 
reklama
Do góry