reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Kosiaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
17
Hej dziewczyny! Zapewne nie jedna z Was ma to już za sobą i mogłaby pomoc mi ocenić czy moge być w ciąży. Od początku tego roku miesiączki mi się uregulowały jednak ostatnia zamiast być tak jak zazwyczaj to przyszła do mnie 12 października. Rozmawiałam ostatnio z chłopakiem tak ogólnie na temat ciąży i skłoniło mnie to do myślenia, bo kochalismy się bez zabezpieczenia. Zrobiłam więc dzisiaj test ciążowy. Trudno mi ocenić czy 2 związku z ostatnią miesiączka która była w innym terminie to czy następna powinnam dostać czy około 20 czy może 12 tego miesiąca ale postanowiłam zrobić ten test a wynik wyszedł taki jak widzicie na zdjęciu. Jest druga kreska ale bardzo blada, czy to ja się schizuje czy możliwe że jestem w ciąży??
 

Załączniki

  • IMG_20191108_095535.jpg
    IMG_20191108_095535.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 526
  • IMG_20191108_094939.jpg
    IMG_20191108_094939.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 524
  • IMG_20191108_094912.jpg
    IMG_20191108_094912.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 528
  • Screenshot_20191108_102508_com.google.android.apps.docs.editors.docs.jpg
    Screenshot_20191108_102508_com.google.android.apps.docs.editors.docs.jpg
    147,1 KB · Wyświetleń: 408
reklama
reklama
Dziewczyny przeszukałam chyba wszystkie mozliwe fora.
Owulację powinnam mieć ok 3.01, miesiączkuję regularnie i obserwuję się już od kilku lat. Współżyłam 13.01 (wg mnie to były dni niepłodne).
W niedzielę 17.01 miałam dostać @, do dzisiaj jej nie ma, pobolewa mnie jajnik, pojawił się brązowy śluz, myślałam, że to już okres, ale dalej nic. Wczoraj zrobiłam test- negatywny.
I tu moje pytanie czy to jednak może być ciąża?
Jutro chce jechać na betę, ale nie wiem cy to nie za wcześnie.
 
Dziewczyny przeszukałam chyba wszystkie mozliwe fora.
Owulację powinnam mieć ok 3.01, miesiączkuję regularnie i obserwuję się już od kilku lat. Współżyłam 13.01 (wg mnie to były dni niepłodne).
W niedzielę 17.01 miałam dostać @, do dzisiaj jej nie ma, pobolewa mnie jajnik, pojawił się brązowy śluz, myślałam, że to już okres, ale dalej nic. Wczoraj zrobiłam test- negatywny.
I tu moje pytanie czy to jednak może być ciąża?
Jutro chce jechać na betę, ale nie wiem cy to nie za wcześnie.
Skoro już po terminie @, a test jest negatywny to wątpię aby to była ciąża :) Poczekaj do końca tygodnia zobaczysz czy przyjdzie @. Moja miesiączka zawsze rozpoczyna się plamieniem i trwa 3 dni (plamienie) :)
Jeżeli chcesz to możesz jechać na bete będzie już wiarygodna.
 
Skoro już po terminie @, a test jest negatywny to wątpię aby to była ciąża :) Poczekaj do końca tygodnia zobaczysz czy przyjdzie @. Moja miesiączka zawsze rozpoczyna się plamieniem i trwa 3 dni (plamienie) :)
Jeżeli chcesz to możesz jechać na bete będzie już wiarygodna.
, ale fiksuje , bo to nie byłaby planowana. A naczytałam się, że taki brązowy ślub i ból jajnika to może być inplantacja.
A test robiłam tydzień po współżyciu, to może za wcześnie.
 
, ale fiksuje , bo to nie byłaby planowana. A naczytałam się, że taki brązowy ślub i ból jajnika to może być inplantacja.
A test robiłam tydzień po współżyciu, to może za wcześnie.
Tydzień po współżyciu to może być dopiero implantacja. Dlatego test negatywny, bo hormon ciążowy zaczyna się wydzielać dopiero po zagnieżdżeniu. Jeżeli faktycznie owulacja była 03.01. (możesz to jakoś potwierdzić? Śluz płodny? Test owulacyjny? Poowulacyjny skok temperatury?) To 13.01 na pewno był już czas niepłodny. Natomiast jeżeli czas płodny masz wyliczony na oko, to muszę Cię zmartwić. Owulacja mogła się przesunąć i wtedy ciąża jak najbardziej możliwa.
 
reklama
Tydzień po współżyciu to może być dopiero implantacja. Dlatego test negatywny, bo hormon ciążowy zaczyna się wydzielać dopiero po zagnieżdżeniu. Jeżeli faktycznie owulacja była 03.01. (możesz to jakoś potwierdzić? Śluz płodny? Test owulacyjny? Poowulacyjny skok temperatury?) To 13.01 na pewno był już czas niepłodny. Natomiast jeżeli czas płodny masz wyliczony na oko, to muszę Cię zmartwić. Owulacja mogła się przesunąć i wtedy ciąża jak najbardziej możliwa.
No właśnie nie pamiętam do końca jaki był śluz. Nie robiłam testu owulacyjnego.
Pamiętam natomiast, że przed współżyciem na pewno było sucho.
 
Do góry