reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Gruźlica kości bcg.Ludzie nawet nie wiedzą na co się szczepi dzieci.Wpisz sobie w google-gruzlica kości bcg-szczepionka.Lekarz mi powiedział, byłam w szoku.
Dlatego ja do tematu szczepień podchodzę ostrożnie i liczę że pediatra syna będzie ogarnięty, a nie wciśnie mi kalendarz szczepień i tyle..
Bydlęce szczepy 😱 nie brzmi to przekonywująco.
 
reklama
Ja dziś urodziłam, miała być indukcja rano, a w nocy odpłynęły wody, do rana były skurcze, rozwarcie szło i przed 10 przywitałam młodego ❤ Synuś 57cm i 3880
A ile dni byłaś po terminie?
Gratuluję ❤️

Kto jeszcze się nie rozpakował?
Ja. Tydzień do terminu od dziś, zero oznak nadchodzącego porodu :p już coraz mniej nas. Też jestem ciekawa kto jeszcze został.
 
Gratuluję ❤️

Kto jeszcze się nie rozpakował?
Ja też czekam jeszcze.. termin z om na poniedziałek, z usg na piątek. Niby lekarze w szpitalu mówili żeby skończyć ciążę przed terminem Ale na koniec się wszystko ładnie wyprowadzilo, mała nadgonila więc siedzę i czekam :)
A ja myślałam, że czop mi odszedł 2 tygodnie temu, bo śluz podbarwiony krwią był, ale to widocznie od badania tak miałam bo dopiero wczoraj było tego mega dużo. Nawet nie wiem czy wszystko jeszcze zeszło 🤷‍♀️ Ale narazie konkretów brak żeby się coś zaczynało.
 
szczepionka BCG ma wyższą skuteczność w ochroni przed gruźlicą pozapłucną. Gruźlica płucna jest najczęściej występującą, ale nie najgroźniejszą.

Ja jeszcze nierozpakowana, za tydzień termin z USG i tak czuję, że faktycznie jeszcze w styczniu się urodzi, ale może to tylko takie moje myślenie życzeniowe :D
 
Ja nie wiem czy mi się wody nie Sączą przypadkiem. Jak to rozpoznać 🤣

Sporo nas jeszcze zostało.
szczepionka BCG ma wyższą skuteczność w ochroni przed gruźlicą pozapłucną. Gruźlica płucna jest najczęściej występującą, ale nie najgroźniejszą.

Ja jeszcze nierozpakowana, za tydzień termin z USG i tak czuję, że faktycznie jeszcze w styczniu się urodzi, ale może to tylko takie moje myślenie życzeniowe :D
Jak niewiele ja wiem o tych szczepionkach 😟
 
reklama
Do góry