reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

1611664585105.png


@mala_Mi 80 tez spisz bez majtek? :p :p :p
 
reklama
😂😂😂, Kuwa, Motylek, coś się dziś tak do siebie przyjebała😂. Jak chcesz to mogę ci swój tyłek z cellulitem pokazać 😂. . Ciągle ćwiczę a on dalej sobie na mojej dupce spokojnie rośnie 😜
Teraz jest wymówka, wszystko zamknięte, nie ma gdzie ćwiczyć i tak dalej 😜
Dobra, idę zjesc cukierka. Muszę w domu się kisić, starszak mnie ubłagał abym nie szła na spacer, ma sprawdzian z j.polskiego😜 przeczytać , poprawiać. Młoda chatę rozwala, wszytko w salonie na podłodze walnięte.
Nie ma wymówek. Jest yt. Tam pełno ćwiczeń !
Hehe nienawidzę tych ćwiczeń. Kocham biegać. Niestety z mężem mamy konkurencję, jak zacznie jedno to drugie też będzie chciało 😂 haczyk jest taki że wtedy nie będzie czasu dla dzieci. Godzina biegania plus prysznic i dupa.
Etam. Chcesz?[emoji1787][emoji14]Zobacz załącznik 1231154
Ale kusisz😵 kiedy zrobiłaś ja się pytam, ja dziś kompletnie nie ogarniam. Wyglądają pysznie.
 
Dobra, idę zjesc cukierka. Muszę w domu się kisić, starszak mnie ubłagał abym nie szła na spacer, ma sprawdzian z j.polskiego[emoji12] przeczytać , poprawiać. Młoda chatę rozwala, wszytko w salonie na podłodze walnięte.

Hehe nienawidzę tych ćwiczeń. Kocham biegać. Niestety z mężem mamy konkurencję, jak zacznie jedno to drugie też będzie chciało [emoji23] haczyk jest taki że wtedy nie będzie czasu dla dzieci. Godzina biegania plus prysznic i dupa.

Ale kusisz[emoji43] kiedy zrobiłaś ja się pytam, ja dziś kompletnie nie ogarniam. Wyglądają pysznie.
Moja dzis mimo mega kataru jest grzeczna, poza faktem, ze k*wa probuje wstawac![emoji79][emoji79]
No i to tak pozegnalnie, od jutra sie odchudzam - [emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji14][emoji14][emoji14]
 
reklama
No i widzisz - tez musze 10kg zrzucic, bo jak na siebie patrze to mi slabo, ale nie wiem jak mam to zrobic, jak ciagle chce mi sie zrec i to w dodatku slodkie!![emoji2358][emoji1787]
A plesniak skubaniec dobry jest [emoji16][emoji16]
No a ja dziewczynki schudłam i za niedługo będę mogła się pochwalić kaloryferem na brzuszku.Od poniedziałku zaczynam oczyszczanie organizmu z aloesem czekam na przesyłkę z suplementami.Kontynuuje ćwiczenia i jem zdrowiej mam.jiz około 8 kg mniej ale to i tak nadal mało.
 
Do góry