reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Dziewczyny, nie wytrzymałam [emoji28]
Rano zrobiłam test pinka kasetowy i wyszła bardzo, bardzo blada kreska, potem z drugiego moczu zrobiłam strumieniowy pinka i tam już wyszły sensowniejsze krechy [emoji2960][emoji2960]

unnamed.jpg


W południe byłam z młodym na spacerze i stwierdziłam, ze pójdę na betę bo i tak mam po drodze [emoji85] i teraz to chyba faktycznie jest coś na rzeczy [emoji28]

Przechwytywanie220.png
Hej! Gratulacje!
 
Dziewczyny, nie wytrzymałam [emoji28]
Rano zrobiłam test pinka kasetowy i wyszła bardzo, bardzo blada kreska, potem z drugiego moczu zrobiłam strumieniowy pinka i tam już wyszły sensowniejsze krechy [emoji2960][emoji2960]

unnamed.jpg


W południe byłam z młodym na spacerze i stwierdziłam, ze pójdę na betę bo i tak mam po drodze [emoji85] i teraz to chyba faktycznie jest coś na rzeczy [emoji28]

Przechwytywanie220.png
Wow gratulacje, który to dzień cyklu i ile po owu? Jak się nie mylę mialas testować za tydzień ❤
 
Wow gratulacje, który to dzień cyklu i ile po owu? Jak się nie mylę mialas testować za tydzień [emoji173]

Dziękuje [emoji847] 29 dzień cyklu i 13 dzień po owu. Miałam za tydzień testować, bo ostatnia miesiączkę miałam lekami wywoływana, po prostu jej nie było przez 2msc [emoji28] długość cykli przed tym zatrzymaniem wahała się między 35 do 40dni, dlatego wybrałam ten 08.02, ale nie jestem zbyt cierpliwa jak widać [emoji28][emoji52]
 
Dziękuje [emoji847] 29 dzień cyklu i 13 dzień po owu. Miałam za tydzień testować, bo ostatnia miesiączkę miałam lekami wywoływana, po prostu jej nie było przez 2msc [emoji28] długość cykli przed tym zatrzymaniem wahała się między 35 do 40dni, dlatego wybrałam ten 08.02, ale nie jestem zbyt cierpliwa jak widać [emoji28][emoji52]
Który cykl staaran? Jakieś rady? Ja mam nadzieje ze nie będę musiała wywoływać i wszystko okaże się w tym tygodniu 😉
 
Który cykl staaran? Jakieś rady? Ja mam nadzieje ze nie będę musiała wywoływać i wszystko okaże się w tym tygodniu [emoji6]

Pierwszy cykl starań, brałam duphaston na wywołanie miesiączki, w między czasie ‚wypadła ’ mi wkładka domaciczna [emoji28] wiec uznaliśmy, ze to idealna pora by spróbować postarać się p drugiego malucha. Korzystałam z apki Premom, robiłam testy owulacyjne. W 12dc poszłam do ginekolog by sprawdziła czy się dobrze oczyściłam po okresie i sprawdziła jak tam owulacja. Zrobiła mi usg, pokazała pęcherzyk który wyglada na owulacyjny i przybliżyła prawdopodobna datę pęknięcia. Kochaliśmy się z mężem tylko raz w dni płodne, w dzień owulacji, wiec nawet nawet nie liczyłam ze się uda [emoji28]
Miałam bóle takie trochę miesiączkowe i brudzący biały śluz, Google powiedział mi ze to prawdopodobnie nadchodzący okres.
Nakupiłam w styczniu testów z Allegro, wiec stwierdziłam ze chociaż spróbuje skoro je mam i trochę się zdziwiłam [emoji28]

Trzymam kciuki za Twoje dwie kreski, żeby się pojawiły [emoji4] za Was wszystkie [emoji3531]
 
Masz już te testy? Jak tam to ino Nam tutaj jutro pokazuj te [emoji977][emoji5][emoji5][emoji5]
Testow nie mam, mój chłop ma jakieś ciężkie dni, mówię mu ze może bym kupiłam testy a on po co przecież masz wizytę za dwa tygodnie 😏 no chyba myśli ze za wcześnie i ogólnie non stop siedzi w telefonie i nie zwraca na mnie zbytnio uwagi, wiec popadam trochę w depreche, tak poza tym boli mnie brzuch, jest mi nie dobrze i robi mi się słabo ☹ jędza chyba tuz za rogiem
Pierwszy cykl starań, brałam duphaston na wywołanie miesiączki, w między czasie ‚wypadła ’ mi wkładka domaciczna [emoji28] wiec uznaliśmy, ze to idealna pora by spróbować postarać się p drugiego malucha. Korzystałam z apki Premom, robiłam testy owulacyjne. W 12dc poszłam do ginekolog by sprawdziła czy się dobrze oczyściłam po okresie i sprawdziła jak tam owulacja. Zrobiła mi usg, pokazała pęcherzyk który wyglada na owulacyjny i przybliżyła prawdopodobna datę pęknięcia. Kochaliśmy się z mężem tylko raz w dni płodne, w dzień owulacji, wiec nawet nawet nie liczyłam ze się uda [emoji28]
Miałam bóle takie trochę miesiączkowe i brudzący biały śluz, Google powiedział mi ze to prawdopodobnie nadchodzący okres.
Nakupiłam w styczniu testów z Allegro, wiec stwierdziłam ze chociaż spróbuje skoro je mam i trochę się zdziwiłam [emoji28]

Trzymam kciuki za Twoje dwie kreski, żeby się pojawiły [emoji4] za Was wszystkie [emoji3531]
Dziękuję, ciesze się ze Ci się udało, piekny początek Lutego ❤
 
reklama
Do góry