reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

A robiłaś już w ogóle jakieś badania? Skąd te długie cykle?
Szczerze to i tak jesteś silna[emoji123], że tyle wytrzymujesz bo Ja już bym pewnie miała kilka testów za sobą [emoji2]
Pcos, a ten cykl nie wiem skąd taki długi ale cóż grunt ze owulacja byla i szanse jakas tez byla. Ja mam problem za niskim progesteronem ale myślę że jak byla owu to i prog będzie w normie 😁
 
reklama
Hej kobietki, chyba w jakiejś części wpasowuje się. Jestem po odstawieniu hormonow końcem grudnia. Staramy się, jestem właśnie w trakcie okresu. Mam nadzieję, że luty da nam szczęście 😉
 
reklama
Dziewczyny ja mam dziś załamke😭W firmie gdzie pracuje szykują się zwolnienia😭Szczegółów nie znam ale stres już się zaczyna. W zasadzie jestem w kropce, starać się dalej czy może przeczekać. I w takich momentach żałuje ze dopiero niedawno zdecydowałam się na kolejne dziecko. Wiadomo nigdy nie ma dobrego momentu ale teraz to już w ogóle. Sorki musiałam się wygadać. Za testujące i badające trzymam mocno kciuki 😃😃
 
Do góry