reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

U
Dziewczyny, zaczynam się mocniej denerwować. Dziś 36+0 i już czuje powoli że się zbliża nieuchronne. Z jednej strony czuję ekscytacje że za chwilę pojawi się maleństwo a z drugiej strony już zaczynam fiksować ze strachu jak będzie poród wyglądał. Już mi się on nawet w nocy cholera śni.😱 Przepraszam musiałam się wygadać.
U mnie jutro 35 tydzień sie zaczyna i tez juz czuje kurczący się czas, emocje podobne😅. Tylko poród mi się nie śni, za to mam sny ze ciągle coś złego dzieje się w moim domu i w tych snach ciągle się czymś martwie😂😂
 
reklama
U
U mnie jutro 35 tydzień sie zaczyna i tez juz czuje kurczący się czas, emocje podobne😅. Tylko poród mi się nie śni, za to mam sny ze ciągle coś złego dzieje się w moim domu i w tych snach ciągle się czymś martwie😂😂

Każdy mijający tydzień jest taki. Tylko teraz odetchnęłam z ulgą bo jakby się urodziła to malutka jest już bezpieczna i nie będziemy musiały siedzieć w szpitalu nie wiadomo ile. To mnie pociesza. Ale chciałabym żeby jeszcze tydzień tam w brzuchu pobyła 😃
 
Każdy mijający tydzień jest taki. Tylko teraz odetchnęłam z ulgą bo jakby się urodziła to malutka jest już bezpieczna i nie będziemy musiały siedzieć w szpitalu nie wiadomo ile. To mnie pociesza. Ale chciałabym żeby jeszcze tydzień tam w brzuchu pobyła 😃
To sie zgadza😊I wiesz co byłby jeszcze jeden plus w końcu skończyły by się te wyobrażenia o porodzie jak to bedzie itp. bo by się to przeżyło 😉😅
 
To sie zgadza😊I wiesz co byłby jeszcze jeden plus w końcu skończyły by się te wyobrażenia o porodzie jak to bedzie itp. bo by się to przeżyło 😉😅

Ja się boję tego bólu jak cholera i czy będę rodzić naturalnie czy cc. Wczoraj przeczytałam że w szpitalu w ktorym chce rodzić jeden z lekarzy na siłę kazał rodzić dziecko z ułożeniem twarzyczkowym. Dziewczyna urodziła ale pękła plus straciła dużo krwi - a jest to wskazanie do cesarki bo można też uszkodzić dziecko. Wiec tego sie boje. Ze trafię na takiego dupka co będzie chcieć za wszelką cenę.
 
Dziewczyny, zaczynam się mocniej denerwować. Dziś 36+0 i już czuje powoli że się zbliża nieuchronne. Z jednej strony czuję ekscytacje że za chwilę pojawi się maleństwo a z drugiej strony już zaczynam fiksować ze strachu jak będzie poród wyglądał. Już mi się on nawet w nocy cholera śni.😱 Przepraszam musiałam się wygadać.
Mam to samo ... a ,ze to pierwszy mój poród to nie wiem co mnie czeka i sama nie wiem czy czytać te opowieści innych już mam czy lepiej nie uprzedzać się tak ... bo im więcej wiem tym bardziej się boje 🙈🙈🙈 ...
 
U
U mnie jutro 35 tydzień sie zaczyna i tez juz czuje kurczący się czas, emocje podobne😅. Tylko poród mi się nie śni, za to mam sny ze ciągle coś złego dzieje się w moim domu i w tych snach ciągle się czymś martwie😂😂
Jeja mam identyczne sny ... ciagle problemy i jakieś kłótnie rodzinne ! Jutro 35tc ...Oszaleć idzie 😂🤦‍♀️
 
reklama
Do góry