reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Może przez to że taki długi cykl miałaś? Czy to nie ma znaczenia? Ja jak miałam wkładkę wewnątrzmaciczną założoną to mialam rzeźnię. 5 dni @ i podpaski zmieniane co dwie godziny i to te nocne bo nie wyrabiały 😱
Bosze ja co godzinę zmieniam te większe podpaski, masakra jakaś brzuch nieźle napierdziela, dawno tak nie mialam
 
reklama
Ja witam się w 39 dc. Okresu brak . Myslicie ze powinnam powtórzyć test ? Czy grzecznie czekać? Nigdy nie miałam tak długiego cyklu. Troche się martwię. Ostatnie przytulanki były 21dc , jeżeli owu się przesunęła później, a plemniki przeżyły kilka dni to może jakas szansa jest , używamy żelu niby zwiększającego żywotność 🤣🤣
 
Ja witam się w 39 dc. Okresu brak . Myslicie ze powinnam powtórzyć test ? Czy grzecznie czekać? Nigdy nie miałam tak długiego cyklu. Troche się martwię. Ostatnie przytulanki były 21dc , jeżeli owu się przesunęła później, a plemniki przeżyły kilka dni to może jakas szansa jest , używamy żelu niby zwiększającego żywotność 🤣🤣
Ja bym sprawdzała :D
 
Ja witam się w 39 dc. Okresu brak . Myslicie ze powinnam powtórzyć test ? Czy grzecznie czekać? Nigdy nie miałam tak długiego cyklu. Troche się martwię. Ostatnie przytulanki były 21dc , jeżeli owu się przesunęła później, a plemniki przeżyły kilka dni to może jakas szansa jest , używamy żelu niby zwiększającego żywotność 🤣🤣
póki @ nie ma to zawsze jest nadzieja 💪 trzymam kciuki!! :D
 
Ja witam się w 39 dc. Okresu brak . Myslicie ze powinnam powtórzyć test ? Czy grzecznie czekać? Nigdy nie miałam tak długiego cyklu. Troche się martwię. Ostatnie przytulanki były 21dc , jeżeli owu się przesunęła później, a plemniki przeżyły kilka dni to może jakas szansa jest , używamy żelu niby zwiększającego żywotność
Możesz sprawdzić, ale jak wyjdzie negatywny to zgłoś się do lekarza, możliwe, że owu w ogóle nie było i organizm nie ma spadku progesteronu i dlatego wszystko się wydłuża, a nie ma co czekać, bo lepiej zacząć nowy cykl i mieć nowe szanse 😊
 
Współczuję [emoji25]
Wiem co to znaczy. Właśnie Moja poprzednia [emoji85]taka była. Dojście do łazienki było nawet problemem. Jednego dnia naliczyłam 20podpasek Właśnie tych długich w dodatku grubych na noc. Już nie mówiąc o tym, że w drodze do łazienki zdarzyłam i spodnie pobrudzić. Mąż to już chciał Mnie do szpitalu wieźć. Ale jak po paru dniach zmalało to poszłam do Swojego gina. I wszystko było w porządku. Badania porobił też wszystko ok.
Uważaj na siebie. Jak masz możliwość to zostań w domu i dużo odpoczywaj. Bo przy takich [emoji85] jest osłabiony organizm
Bosze ja co godzinę zmieniam te większe podpaski, masakra jakaś brzuch nieźle napierdziela, dawno tak nie mialam
 
Ja witam się w 39 dc. Okresu brak . Myslicie ze powinnam powtórzyć test ? Czy grzecznie czekać? Nigdy nie miałam tak długiego cyklu. Troche się martwię. Ostatnie przytulanki były 21dc , jeżeli owu się przesunęła później, a plemniki przeżyły kilka dni to może jakas szansa jest , używamy żelu niby zwiększającego żywotność 🤣🤣
U mnie 34dc i oprócz tego że wczoraj miałam trochę skurcze to ani @ się nie zapowiada, testy też negatywne. Z tym że u mnie ostatnie dwa cykle były po 33 dni więc dopiero dzień spóźnienia. Ale się dłuży 🙈
 
Dzień dobry wszystkim😃 u mnie dziś piękna pogoda, słoneczko świeci a ja mam totalny spadek formy. Kurczę mam nadzieje ze nic mnie nie bierze🤔 brzuch mnie ciągnie od rana jajnik czy macica ?? Pojęcia nie mam. Staram sobie nic nie wmawiać i czekam grzecznie do poniedziałku na test. Miłego dnia dziewczyny 😊😊
 
U mnie tez nie ma @, tylko ból jajników. Wiec zapisałam się do gina już na poniedziałek, w poniedziałek robiłam test i było biało. Wiec zobaczymy co się dzieje ze boli a @ nie ma
 
reklama
Do góry