reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Kurczę ja miałam dziś ciężka noc i teraz jestem nieprzytomna 😒 cała noc bolał mnie brzuch czułam ciągniecie i lekkie skurcze i oczywiście już w panice... nie wiem czy to nie od jelit bo byłam dwa razy w toalecie w nocy i potem było trochę lżej... wzięłam nospe i teraz jest lepiej ale brzuch mam jak balon 🤔
 
Ja się nie ważę 😂😂😂😂
No ja właśnie dzisiaj weszlam i poszlo 1,2 kg do gory do wagi sprzed paru tygodni. A wyczytałam że powinno być 0,6 kg. Wiec za dużo. Jestem ogólnie drobna, nie za wysoka więc u mnie będzie bardzo widać nadprogramowe kg. Ale pewnie to też efekt odstawienia papierosów 🙈
Pamiętam jak kiedyś rzucalam to w ciągu miesiąca 5kg przytyłam!! Ale dziennie była tabliczka czekolady zamiast papierosów 🤣
 
Bosze dziewczyny co ja oglądam , siostrzeniec mi podrzucił linka na YT o reportażu Patryka Vegi „ oczy diabła” robi wywiad z dziewczyną która jest w ciąży i chce sprzedać swoje dziecko do burdelu , na narządy albo pedofilom . Nie polecam jak ktoś ma słabe nerwy !😱
Obejrzalam jakies 30 min i okropnie sie czulam, nie dalam rady do konca...
 
No ja właśnie dzisiaj weszlam i poszlo 1,2 kg do gory do wagi sprzed paru tygodni. A wyczytałam że powinno być 0,6 kg. Wiec za dużo. Jestem ogólnie drobna, nie za wysoka więc u mnie będzie bardzo widać nadprogramowe kg. Ale pewnie to też efekt odstawienia papierosów 🙈
Pamiętam jak kiedyś rzucalam to w ciągu miesiąca 5kg przytyłam!! Ale dziennie była tabliczka czekolady zamiast papierosów 🤣
Weszłam na wagę i mam nawet spadek 🤔
 
Dzień dobry :) powodzenia na dzisiejszych wizytach :)

Dziewczyny, podzielę się z Wami tym co mnie wczoraj spotkało. Ja ogólnie nie przepadam za kontaktem z dużą liczbą ludzi, nie lubię gdy ktoś obcy mnie dotyka, łapiąc np za ramię itd. I wiecie co? Wczoraj tylko potwierdziłam swoje odczucia... wczoraj dotarły do mnie wieści od ludzi, którzy znają mnie tylko z widzenia, jakobym zaszła w ciążę bo mi się nie chce pracować, i subtelne żarciki o pieniądzach jakie bede mieć za trzecie dziecko i o tym, że najlepiej jakbym palnęła sobie jeszcze 4 to będę mieć emeryturę... kurde, jakie to podłe i niesprawiedliwe... już na studiach pracowałam, zawsze marzyłam o 3 dzieci, a tu takie coś! Nigdy nie przyszłoby mi do głowy nawet, żeby kogoś tak oceniać i wymyślać takie rzeczy.
Wspaniale i łatwo ocenia się innych ludzi. A jeszcze łatwiej wydaje cudze pieniądze ;) to co napisałaś świadczy o nich. Ludzie, którzy są szczęśliwi i spełnieni ciągną innych w górę a nie w dół, doceniają, dostrzegają pozytywne strony. Ludzie nieszczęśliwi szukają u innych wad i potknięć, złych intencji a najgorzej jak sobie jeszcze dopowiadają. Tak że najważniejsze to samemu być szczęśliwym, nie oglądać się na innych, uwolnić od potrzeby sprostania oczekiwaniom wszystkich dookoła. 😘
Ja przyznaje ze dla mnie kariera jest bardzo wazna :) spełniam się i mam ogromna satysfakcję :) ale rodzina to rodzina, jest najważniejsza ❤️
Ja się uczę work-life balance i mam nadzieję, że osiągnę spełnienie w obu sferach życia ;)
 
Dziewxzyny tak siedzę w pracy i rozmyślam....kiedy myślicie będzie nam widać brzuszek ?:) bo ja w 4 miesiącu dopiero zamierzam powiedzieć i się zastanawiam😅chociaż już teraz mam wzięty brzuch i nosze luźne ciuchy :)
Hmmm ja już mam wrażenie że zaczyna odstawać... Kiedyś mogłam wciągnąć a teraz odstaje 😂 zależy od budowy i predyspozycji ciała 😁 ale szczerze.... Chciałabym jak najszybciej 😂
 
reklama
Do góry