reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to pozytywny test?

Mama23?????

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Styczeń 2021
Postów
2 765
Witam, staram się z mężem o dziecko. Mam cykle 27 dniowe w 25 dniu cyklu zrobiłam test i wyszedł taki jak w załączniku. Czy to pozytywny test?
 

Załączniki

  • received_2877547585812332.jpeg
    received_2877547585812332.jpeg
    46,6 KB · Wyświetleń: 4 333
reklama
Planuje betę z krwi dzien po spodziewanej miesiączce, ale mam nadzieje ze się udało. Kiedyś już mnie oszukał test i był fałszywie dodatni ale nie była na tamtym tak wyraźna kreska jak tu i tam mi wyszło po 5 min a tu już po 20 sec 🙂
No to tym bardziej jeśli masz czas na będę zrób i będziesz wiedziała na 100 % :)
 
Wygląda na pozytywny ❤️ zrób betę najlepiej w odstępach 48 h. Zobaczysz czy przyrasta prawidłowo 🙂
 
Mi przy podobnej drugiej kresce wyszła beta 137 😊 wczoraj już 340, w przyszłym tygodniu mam nadzieję zobaczyć w usg że jest tam gdzie trzeba i móc się podzielić nowiną dookoła
 
reklama
Mi przy podobnej drugiej kresce wyszła beta 137 😊 wczoraj już 340, w przyszłym tygodniu mam nadzieję zobaczyć w usg że jest tam gdzie trzeba i móc się podzielić nowiną dookoła
A po jakim czasie robiłaś betę z krwi jak zobaczyłaś na płytkowym 2 kreski?
 
Do góry