reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to pozytywny test?

reklama
Doradźcie mi bo już nie wiem o co chodzi. Cykle mam 31 dniowe, okres spóźnia się trzeci dzień, a bóle podbrzusza mam mimo braku okresu, czasem boli mnie lewy jajnik. Tydzień po woluacji przez jeden dzień też miałam bóle podbrzusza. Zrobiłam łącznie trzy testy, dwa baby boom czulasc 25mlU/ml i przy nich wyszły blade kreski i jeden test z Rossmanna pink o czułości 10mlU/ml i przy nim nie wyszło nic. Czy to kreski testowe?
20210206_063638.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Doradźcie mi bo już nie wiem o co chodzi. Cykle mam 31 dniowe, okres spóźnia się trzeci dzień, a bóle podbrzusza mam mimo braku okresu, czasem boli mnie lewy jajnik. Tydzień po woluacji przez jeden dzień też miałam bóle podbrzusza. Zrobiłam łącznie trzy testy, dwa baby boom czulasc 25mlU/ml i przy nich wyszły blade kreski i jeden test z Rossmanna pink o czułości 10mlU/ml i przy nim nie wyszło nic. Czy to kreski testowe? Zobacz załącznik 1235158
Ten jeden wygląda na pozytywny? Które robiłaś pierwsze? Te 25? Czy 10? Być może, któryś test wadliwy. Być może ciąża biochemiczna i przyjdzie miesiączka. Ja bym na twoim miejscu zrobiła betę w odstępach 48 h. Jeżeli jest ciąża prawidłowa to beta ładnie urośnie.
 
Wszystkie testy zrobiłam w jednym dniu
No to zacznijmy od tego, że test robi się z porannego moczu. Jesteś trzy dni po terminie. Ciąża o ile jest jest młoda. Mało hormonu się zdarzyło wytworzyć, do tego robiłaś testy z rozcieńczonego moczu. Do tego owulacja mogła się przesunąć i ciąża jest młodsza o dzień lub dwa i hormonu jest jeszcze mniej. Kup test 10 (bardziej czuły) i zrób z porannego moczu jutro. Poza tym i tak polecam zrobić betę. Będziesz spokojna, że wszystko ok bo ładnie rośnie.
 
reklama
Bo mam już córkę ale to było już dawno i w sumie nie pamiętam jak to wtedy było,a zastanawia mnie bo mam przezroczysty ciągnący się śluz jak przy dniach płodnych a już dawno minęły. I wiem że były i nawet kiedy bo obserwowałam cały cykl. Od prawdopodobnej owulacji do tej pory utrzymuje mi się taki śluz.
 
Do góry