reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to pozytywny test?

Bo mam już córkę ale to było już dawno i w sumie nie pamiętam jak to wtedy było,a zastanawia mnie bo mam przezroczysty ciągnący się śluz jak przy dniach płodnych a już dawno minęły. I wiem że były i nawet kiedy bo obserwowałam cały cykl. Od prawdopodobnej owulacji do tej pory utrzymuje mi się taki śluz.
Ja w dwóch ciążach miałam różne. Jeden biały bardzo gęsty grudkowaty, drugi bardziej wodnisty i lekko żółty.
To jest w sumie sprawa bardzo indywidualna.
 
reklama
Doradźcie mi bo już nie wiem o co chodzi. Cykle mam 31 dniowe, okres spóźnia się trzeci dzień, a bóle podbrzusza mam mimo braku okresu, czasem boli mnie lewy jajnik. Tydzień po woluacji przez jeden dzień też miałam bóle podbrzusza. Zrobiłam łącznie trzy testy, dwa baby boom czulasc 25mlU/ml i przy nich wyszły blade kreski i jeden test z Rossmanna pink o czułości 10mlU/ml i przy nim nie wyszło nic. Czy to kreski testowe? Zobacz załącznik 1235158
Pozytywny.
 
Doradźcie mi bo już nie wiem o co chodzi. Cykle mam 31 dniowe, okres spóźnia się trzeci dzień, a bóle podbrzusza mam mimo braku okresu, czasem boli mnie lewy jajnik. Tydzień po woluacji przez jeden dzień też miałam bóle podbrzusza. Zrobiłam łącznie trzy testy, dwa baby boom czulasc 25mlU/ml i przy nich wyszły blade kreski i jeden test z Rossmanna pink o czułości 10mlU/ml i przy nim nie wyszło nic. Czy to kreski testowe? Zobacz załącznik 1235158
Ten po lewej wygląda na pozytywny, drugi na kreskę fabryczną..
Zrób z porannego moczu o czułości 10 ..
Clear blue podobno jest dość dobry (ale ja zwykle robiłam z apteki o czułości 10).
 
Clear blue ma czułość 25. W aptece jak się powie ze potrzebny o czułości 10 to poszukają. Ja te testy co mam w załączniku to mam czułość 10
Ten po lewej wygląda na pozytywny, drugi na kreskę fabryczną..
Zrób z porannego moczu o czułości 10 ..
Clear blue podobno jest dość dobry (ale ja zwykle robiłam z apteki o czułości 10).
E
 
Dziękuję wszystkim za rady, poczekam jeszcze kilka dni jeśli okres nie przyjdzie to zrobię we wtorek badanie beta z krwi. Te testy słabo mi wyszły, mimo wszytsko z mężem za bardzo się ucieszyliśmy, po teście 10 pink nie wyszło nic więc trochę nas to zdołowało. Staramy się od 5 cykli, ginekolog zalecił nam od 6go cyklu diagnozę i leczenie niepłodności, stąd ta przedwczesna radość przy bladej drugiej kresce. Najbardziej mnie zastanawiają te bóle podbrzusza, nigdy takich nie miałam bez okresu plus śluz jak w dniach płodnych. Ale teraz już na spokojnie będę działać, a jak się teraz nie uda to trudno, mam 31lat, może jeszcze będziemy mieć dziecko w przyszłości :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzisiaj na papierze zauważyłam 2 niteczki krwi że śluzem czy po pozytywnym teście może dopiero dojść do implantacji?
 
Do góry