reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to pozytywny test?

A może dla pewności jak beta z krwi dopiero we wtorek to zrobić dzisiaj drugi test płytkowy? Jak myślicie?
 
reklama
Ja bym zrobiła jutro rano z porannego moczu. Trzymam kciuki :)
Może jednak się udało . Już będę spokojnie czekać na betę. Jak na dwóch testach 2 kreski. Drugi słabszy ale to już rozcieńczony trochę mocz może dlatego.
 

Załączniki

  • IMG_20210205_162112.jpg
    IMG_20210205_162112.jpg
    225,6 KB · Wyświetleń: 356
A po jakim czasie robiłaś betę z krwi jak zobaczyłaś na płytkowym 2 kreski?
Wtorek 26 dc, dzień/dwa przed spodziewaną @, test z pierwszym cieniem cienia wykonany w sobotę wieczorem, niedziela to samo cień, we wtorek kreska również słaba ale już ewidentna dość więc pobiegłam rozwiać wszelkie wątpliwości do laboratorium. Nie zdziwię się jeśli test i dzisiaj wyszedłby mi blady, bo baaardzo dużo piję i co za tym idzie dużo sikam i mocz po nocy nawet rozcieńczony zawsze mocno 😊
 
Wtorek 26 dc, dzień/dwa przed spodziewaną @, test z pierwszym cieniem cienia wykonany w sobotę wieczorem, niedziela to samo cień, we wtorek kreska również słaba ale już ewidentna dość więc pobiegłam rozwiać wszelkie wątpliwości do laboratorium. Nie zdziwię się jeśli test i dzisiaj wyszedłby mi blady, bo baaardzo dużo piję i co za tym idzie dużo sikam i mocz po nocy nawet rozcieńczony zawsze mocno 😊
No widzę po drugim dzisiaj moim teście ze jak więcej się wypije to słabsza kreska jest ale jednak pojawiła się więc chyba po cichu mogę się cieszyć jak 2 testy pozytywne? No i we wtorek oczywiście zrobię betę. W poniedziałek powinnam dostać miesiączkę to akurat zobaczę czy się pojawi.
 
reklama
Do góry