reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Czesc majowe mamy. Mam prośbę i pytanie. Ogarniam zbiorke na się pomaga. Zbieramy z mój D na badanie wes. Narazie tylko dla nas. Później w osobnej zbiore dla synka i zmarłego synka. My z własnej kieszeni nie jesteśmy w stanie odłożyć takiej kwoty.. Czy jeżeli wysłała bym tu link będą jakieś chętne mamy aby nam pomoc? :) dopiero dziś się wzięłam za to. A ta strona się pomaga potrzebuje dużo dokumentów więc wszystko muszę ogarnąć. Może uda nam się do tygodnia założyć.
Masz konto na Facebooku? Jeśli nie masz, to załóż proszę, dam Ci namiar na grupę, gdzie dostaniesz kod na wykonanie WES za połowę ceny
 
reklama
Masz konto na Facebooku? Jeśli nie masz, to załóż proszę, dam Ci namiar na grupę, gdzie dostaniesz kod na wykonanie WES za połowę ceny
Nie mam konta na fb. A dlaczego muszę mieć grupę na fb? Staram się załatwić zbiórkę na się pomaga :( ale pani z która rozmawiałam mówiła że muszą się na radzić czy pozwolą nam z zarządu aktywować zbiórkę :( oni teraz bardziej skupili się na ludziach chorych i ich leczeniu .. :(
 
Nie mam konta na fb. A dlaczego muszę mieć grupę na fb? Staram się załatwić zbiórkę na się pomaga :( ale pani z która rozmawiałam mówiła że muszą się na radzić czy pozwolą nam z zarządu aktywować zbiórkę :( oni teraz bardziej skupili się na ludziach chorych i ich leczeniu .. :(
Bo tylko poprzez grupę możesz uzyskać ten kod. Ona jest stworzona przez ojca dziecka, które było długo diagnozowane. Szuka, walczy o tańszą diagnostykę. Także tylko w ten sposób można zdobyć rabat na badanie i to wes w obecnie najlepszej jakości. Tu zbadasz wszystkich praktycznie w cenie tej, co byś normalnie zrobiła jeden.
 
To zrobimy tak, jeżeli fundacja odmówi mi pomocy to założę fb i napisze Ci o link do tej grupy. Bo wysłałam już wszystkie papiery nawet z faktura wstępna. I czekam tylko na decyzję od nich.. I jeżeli się uda to fundacja zapłaci mi za badania. Bo nawet jeżeli to będzie pół ceny to nadal dużo a ja jeszcze takiej gotówki nie mam :(
 
To zrobimy tak, jeżeli fundacja odmówi mi pomocy to założę fb i napisze Ci o link do tej grupy. Bo wysłałam już wszystkie papiery nawet z faktura wstępna. I czekam tylko na decyzję od nich.. I jeżeli się uda to fundacja zapłaci mi za badania. Bo nawet jeżeli to będzie pół ceny to nadal dużo a ja jeszcze takiej gotówki nie mam :(
Screenshot_2021-02-12-18-18-09-020_com.android.chrome.jpg

Podrzucam jak to wygląda cenowo
Screenshot_2021-02-12-18-18-09-020_com.android.chrome.jpg
 
Kurczę no ceny mają super. A to jest sprawdzona klinika /strona? Z tego co czytam to za 2osoby jest 6tys? A za 1osobe 3100? Tak.? Kurcze dałaś mi nadzieję że. Może będzie nas stać na badanie wes.
Tak sprawdzona. Oni się tym zajmują od kilkudziesięciu lat. Pracują przy uniwersytecie medycznym, także można ufać.
 
Cześć dziewczyny :) założyłam zbiórkę jeżeli któraś z Was była by chętna nam pomoc tutaj dam Wam link do mojej zbiórki 😘

 
Cześć dziewczyny :) założyłam zbiórkę jeżeli któraś z Was była by chętna nam pomoc tutaj dam Wam link do mojej zbiórki 😘

Udostępnię zbiórkę na FB. Jeśli będę mogła, to za jakiś czas też przeleję symboliczną kwotę. Trzymaj się kochana.
 
reklama
Do góry