reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja już przed ciążą miałam problemy ale jak się załatwię raz na tydzień to jest max. A od kilku dni wyjątkowo co drugi dzień jestem w stanie się wypróżnić. Dodatkowo mam żylaki odbytu i często pękają 😞

Ale to apetycznie wygląda.. Co to takiego? 😍
To tylko kasza manna, ale zjadlam z mega apetytem 😋
 
reklama
Zazdroszczę, że możesz jeść...
Jesc moge, w zadnej ciazy mnie nie odrzucilo od jedzenia,ale za to potem cierpie...ja mam cos takiego, ze wstane i musze jesc, bo mnie mdli z głodu, za 2 godz znowu, jak nie zjem to mi slabo i mam mdlosci jakby z glodu i tak wkoło , a wieczorami wzdęcia 😏
 
Dziewczyny wróciłam dziękuję każdej za miłe słowa jesteście wspaniałe każda z was. Nic się nie dzieje nie wiadomo skąd to było najprawdopodobniej od aplikacji luteiny bo żadnego świeżego plamienia nie ma na szyjce. Maleństwo ma 19mm serce bije żadnych krwiaków nie ma niewiem co to mogło być naprawdę. Brzuch mnie boli najprawdopodobniej od zrostów po CC i po wyrostku ta luteina mnie wykończy i ta aplikacja tego. Chyba tylko kobieta zrozumie kobietę cały czas się martwię może dlatego że się boję.
Cieszę się, że jest ok 😘😘
 
Dziewczyny, a z ciekawości do którego miesiąca ciąży planujecie pracować? (i jaka praca - cięzka, przy biurku (kompie)?

Mam prace biurową, teraz głównie zdalną, wiec może do lipca pociągnę.
W poprzedniej ciąży poszłam na l4 dokładnie 8 marca, a urodziłam 13 kwietnia ;) teraz bym jednak chciała trochę wcześniej...
 
Dziewczyny, a z ciekawości do którego miesiąca ciąży planujecie pracować? (i jaka praca - cięzka, przy biurku (kompie)?
Ja musze byc na l4, ale bardzo ubolewam 😔 chociaz patrzac na moje samopoczucie i slabosc, to nie dalabym rady niestety, chyba ze siedziec przy biurku, ale ja akurat pracowałam przy szkodliwych substancjach z baterii.
 
reklama
Do góry