reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Kurde, powiem Wam, że mam nadzieję, że nam wrzesień i Bobo jeszcze pozwoli pospacerować w fajnej pogodzie. Tak samo marzyłam w pierwszej ciąży, że kilometry spacerów, dziecko mi będzie spało i w ogóle. A pierwszy 'spacer' trwał... 2 minuty. Tak mi Mała się darła w niebo głosy, że nie mogłam znieść tego. Wracałam do domu, karmilam, bo myślałam, że może niedojedzona, przebierałam i znowu wyjście i znowu to samo. I tak kilka razy [emoji2358] mam nadzieję, że przy drugim nadrobię [emoji1787]


Dlatego lepiej nie robić żadnych ambitnych planów ;) mój lubił spacery i zazwyczaj ładnie na nich spał, ale ja musiałam gnać do domu, żeby się podpiąć pod laktator. I tak sześć miesięcy :(
 
Ostatnio przeczytałam, ze podobno to się nazywa ciąża geriatryczna-taka po 35 rż [emoji23] także może powinnysmy tu jakiś geriatryczny wątek założyć [emoji23]
Też to słyszałam. No coz medyczne terminy 😅 i inne podobne :stara pierwiastka 🙃
Kobieta po 30 która rodzi po raz pierwszy 🙄😅
 
Dlatego lepiej nie robić żadnych ambitnych planów ;) mój lubił spacery i zazwyczaj ładnie na nich spał, ale ja musiałam gnać do domu, żeby się podpiąć pod laktator. I tak sześć miesięcy :(
Scaiagalas pokarm 6ms? Witaj w klubie z pierwszym dzieckiem ściągałam 10ms.. Cycki w stanie opłakanym. Teraz się zastanawiam czy warto było 🙈🤣
Z córką się udało 2 lata karmilam:)
 
Scaiagalas pokarm 6ms? Witaj w klubie z pierwszym dzieckiem ściągałam 10ms.. Cycki w stanie opłakanym. Teraz się zastanawiam czy warto było [emoji85][emoji1787]
Z córką się udało 2 lata karmilam:)

Trzy miesiące karmiłam + ściągałam, a potem syn odmówił całkiem ssania i już tylko ściągałam. Jakieś śladowe ilości :( płakałam nad tym laktatorem, aż mąż mi kazał to wyrzucic w cholerę, bo chyba jakiejś depresji już powoli dostałam. Teraz bym się już chyba na to nie zdecydowała.
 
Ja mam 13+1 . Lekarz tak się kazał zapisać więc chyba jest ok [emoji848]

Czytałam że to chodzi o. Rozmiar glowkowo-posladkowa zarodka musi się mieścić w jakiś tam limitach żeby badanie było miarodajne. I przy prawidłowo przebiegającej ciąży przypada to na. Ok11 - 14tydzien ciąży.
 
reklama
Trzy miesiące karmiłam + ściągałam, a potem syn odmówił całkiem ssania i już tylko ściągałam. Jakieś śladowe ilości :( płakałam nad tym laktatorem, aż mąż mi kazał to wyrzucic w cholerę, bo chyba jakiejś depresji już powoli dostałam. Teraz bym się już chyba na to nie zdecydowała.
Rozumiem cie mój młody odmówił ssania jak skończył miesiąc ciężko było go przystawić. Płakałni krzywil. Się. Zaczęłam ściągać z butelki pił az Milo...

I tak do skończenia przez niego 11ms witrdy powiedziałam dość.
 
Do góry