reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny w ile kocykow sie zaopatrzylyscie?Ja chce w 3 ale moze to za malo🥴
Ja mam 3 i narazie nie bede wiecej kupowac - zobacze po porodzie ;) Jeden mam taki zeby pasowal do wozka ;) U mnie chyba zawsze sie cos w domu znajdzie - mam tez duzo swoich takich juz popranych tez ;) Ja chce moja niunie zabrac do łózka do naszej poscieli zebysmy mogli czestow 3 sobie polezec ;)
 
Kochana co u ciebie - jak sie czujesz? Ty za chwilke rodzisz :o
Ostatnie 30 dni do terminu 😳 boję się jak chyba każda z nas 😱 wszystko nieznane... Torba już spakowana, ale na tym skończyłam swoje przygotowania 😅 czeka mnie jeszcze przeprowadzka za dwa/trzy tygodnie maks, ale już mam zamiar w tym tygodniu w domu prać, prasować i układać wszystko. Wczoraj kupiłam w końcu fotelik i wózek, więc wszystko juz mam. A Ty już widzę wszystko poprane i poprasowane? 😱
Dziewczyny w ile kocykow sie zaopatrzylyscie?Ja chce w 3 ale moze to za malo🥴
Mam 2 bawełniane, jeden mniejszy drugi większy :) otulacz do fotelika i jakiś zwykły do podscielenia gdzieś. Jeśli będzie mi za mało to dopiero dokupie trzeci bawełniany lub może bambusowy na lato :)
 
Ostatnie 30 dni do terminu 😳 boję się jak chyba każda z nas 😱 wszystko nieznane... Torba już spakowana, ale na tym skończyłam swoje przygotowania 😅 czeka mnie jeszcze przeprowadzka za dwa/trzy tygodnie maks, ale już mam zamiar w tym tygodniu w domu prać, prasować i układać wszystko. Wczoraj kupiłam w końcu fotelik i wózek, więc wszystko juz mam. A Ty już widzę wszystko poprane i poprasowane? 😱

Mam 2 bawełniane, jeden mniejszy drugi większy :) otulacz do fotelika i jakiś zwykły do podscielenia gdzieś. Jeśli będzie mi za mało to dopiero dokupie trzeci bawełniany lub może bambusowy na lato :)
no ja to sobie caly czas pralam i prasowalam na biezoco bo poprostu uwielbialam - serio ;) do tej pory caly czas przegladam te ciuszki, ukladam, segreguje :) ja pierdziele z tymi porodami hehehehehe jakos tak mi sie wydaje ze dziewczy tu wczesniej tak nie panikowaly jak my ;) Juz 30 dni!!!!!! przed chwila mialas transfer :)
 
reklama
Wystarczy. Ja mam cieniutki, średni i gruby. Gruby w wózku. Cieniutki używam latem. Średni jest w użyciu cały czas. Córka kocha ten kocyk, muszę prac w ukryciu inaczej jest płacz [emoji87]
Moja tak miala z pieluchą, mialam dwie duze, podobne i traktowala je jak kocyk do spania przez baardzo dlugi czas i tez musial byc zaaawsze [emoji4]
 
Do góry