reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
No władnie mi powiedział że dwa dostanę ale ja jestem już 30t4d.
Jeszcze relanium nospa i aspargin w pakiecie.
Więcej sterydów raczej nie podają. Po co relanium? Nigdy nie dostałam relanium a trzy miesiące w szpitalu leżałam. Nospe w kroplówce może z 5-6 razy. Dwa razy też jakies zastrzyki dostałam ale nie wiem co to było.
Czy dziś rano miałaś ktg? Coś złego się dzieje?
 
Więcej sterydów raczej nie podają. Po co relanium? Nigdy nie dostałam relanium a trzy miesiące w szpitalu leżałam. Nospe w kroplówce może z 5-6 razy. Dwa razy też jakies zastrzyki dostałam ale nie wiem co to było.
Czy dziś rano miałaś ktg? Coś złego się dzieje?
Relanium na uspokojenie, bo ja bardzo nerwusek jestem.
Małej tętno rano tylko skakało, pozatym Oki.
A nospe mam w tabletkach.
 
już też po wizycie 🥰 Młody człowiek waży 2,5 kg, przybiera 200 gram na tydzień. Szyjka stanęła w miejscu jest twarda i uformowana, także odstawiłam luteinę 💪🏻 dziś już 34+6, jeszcze dwa tygodnie i możemy rodzic 😱 moje dziecko w ogóle nie chce pokazać się na usg, zasłania rączkami twarz, więc mam jedno nie wyraźne w 3d, ale i tak mnie cieszy 🥰

@bazylia128 wypuścili Cię już? Wiesz coś więcej?
Kochana co u ciebie - jak sie czujesz? Ty za chwilke rodzisz :o
 
tak tak juz doczytalam ;) Myslalam ze wszystkie tak dostaja profilatycznie a moj o czyms zapomnial ;) Jak sie czujesz?
Troszkę się stresuje, jak to ja.
Cholernie boję się porodu 🙄
Kilka dni poleżę i do domku szykować wszystko i pozostanie czekać. A jak u Ciebie z szykowaniem wszystkiego.?
 
reklama
Do góry