reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
U mnie jabłka i pomarańcze są w gębie bez przerwy 😂 i sok pomarańczowy do tego 😁 chyba mam jakiś niedobór witaminy C 😉

Taki tępy ból zdarza mi się w okolicach jajników jak i w samej macicy, właśnie tak jak piszesz, jak za długo siedzę czy stoję w jednej pozycji ;) nie jest to mocny ból ale taki odczuwalny i lekko przeszkadzający ;)

Jabłka i pomarańcze ❤️ niemal codziennie ten duet wjeżdża 😂
 
Dzien dobry😊 u mnie dzień od rozmowy z kibelkiem sie zaczął . Ja to mam czarny język. Wczoraj tylko dobrze sie czulam i pomyślałam czy wsio ok bo tak zupełnie nic, dzień bez dolegliwości. To teraz mam🙄
 
Dzien dobry😊 u mnie dzień od rozmowy z kibelkiem sie zaczął . Ja to mam czarny język. Wczoraj tylko dobrze sie czulam i pomyślałam czy wsio ok bo tak zupełnie nic, dzień bez dolegliwości. To teraz mam🙄
Ja odpukac od dwóch dni zero spania po południu i żadnych mdłości. Lekki ból brzucha raz na jakiś czas 🤷‍♀️
 
Dzień doberek w ten piękny, mroźny poranek. Właśnie zamarzam w samochodzie w drodze do pracy 😝 a chciała dać mi zwolnienie, a ja podziękowałam. Siedząc w domu bez zajęcia i myśląc pewnie bym zwariowała, więc może i lepiej 😉
Nie martwcie się tym, że ciągnie, kłuje, pobolewa po długim siedzeniu, plami na żółto, kawa z mlekiem, brązowo. Ja dzisiaj już 11+6 i przerabiałam to wszystko, a jestem po poronieniu i z każdym objawem biegam do gin jak jakaś wariatka. A ona super kobieta, za każdym razem mówi, że to się zdarza bardzo często i zobaczymy co u człowieka i jak wszystko dobrze, to niech sobie leci, plami, boli.
To są normalne objawy ciąży. Więc jeżeli nie krwawi i nie jest to ostry ból, to nie panikujcie. Tylko spokój nas uratuje 😘
 
Jabłka ligol jeszcze nigdy nie smakowały tak jak teraz 😋😋
A jak uwielbiałam jabłka, tak od ciąży tylko... gruszki - wcinam wręcz codziennie :D
W sumie zobaczę jak pomarańcze, bo nie było ich pod ręką :)

Ja dziś od 6 nie śpię bo taka wyspana 😆

Wczoraj odinternisty dostałam skierowania na badania że względu na ból brzucha, ale poczekam by zrobić razem z kontrolnym TSH (boje się pobierania krwi, a raczej tego co się dzieje później - ileż mnie już pięknych (🤭) pielęgniarzy/lekarzy nosiło :D
Jednak stres jest czy będzie oki czy organizm będzie udawał że to 'koniec' bo pobrane zostało kilkadziesiąt ml krwi... 🙄
 
A jak uwielbiałam jabłka, tak od ciąży tylko... gruszki - wcinam wręcz codziennie :D
W sumie zobaczę jak pomarańcze, bo nie było ich pod ręką :)

Ja dziś od 6 nie śpię bo taka wyspana 😆

Wczoraj odinternisty dostałam skierowania na badania że względu na ból brzucha, ale poczekam by zrobić razem z kontrolnym TSH (boje się pobierania krwi, a raczej tego co się dzieje później - ileż mnie już pięknych (🤭) pielęgniarzy/lekarzy nosiło :D
Jednak stres jest czy będzie oki czy organizm będzie udawał że to 'koniec' bo pobrane zostało kilkadziesiąt ml krwi... 🙄
Ja też nienawidzę pobierania krwi, zawsze mnie to okropnie stresuje 😢😅 ale jeszcze nie zdarzyło mi się zemdleć na szczęście, tfu tfu tfu 😅
 
Dzień doberek w ten piękny, mroźny poranek. Właśnie zamarzam w samochodzie w drodze do pracy 😝 a chciała dać mi zwolnienie, a ja podziękowałam. Siedząc w domu bez zajęcia i myśląc pewnie bym zwariowała, więc może i lepiej 😉
Nie martwcie się tym, że ciągnie, kłuje, pobolewa po długim siedzeniu, plami na żółto, kawa z mlekiem, brązowo. Ja dzisiaj już 11+6 i przerabiałam to wszystko, a jestem po poronieniu i z każdym objawem biegam do gin jak jakaś wariatka. A ona super kobieta, za każdym razem mówi, że to się zdarza bardzo często i zobaczymy co u człowieka i jak wszystko dobrze, to niech sobie leci, plami, boli.
To są normalne objawy ciąży. Więc jeżeli nie krwawi i nie jest to ostry ból, to nie panikujcie. Tylko spokój nas uratuje 😘
Nie ma innego wyjścia :)
 
reklama
Do góry