reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewoje czy stoicie w kokejce do badań? Czy mówicie soryy ale ja w ciąży i wchodzicie przed kolejkę? Ide we wtorek i się zastanawiam co zrobić a kolejki zawsze duże 😃😃
Ja stałam ostatnio ponad godzine ;)) tak mi było głupio jak widziałam tych starszych ludzi i nie miałabym sumienia bo dobrze się czuje , brzucha w sumie nie ma jeszc3 :)
 
Dziewoje czy stoicie w kokejce do badań? Czy mówicie soryy ale ja w ciąży i wchodzicie przed kolejkę? Ide we wtorek i się zastanawiam co zrobić a kolejki zawsze duże 😃😃
Jak się dobrze czuję, to stoje :) ale wczoraj Pani przez tel. się mnie pytała, który tydzień ciąży i mówi: dobrze, to w takim razie proszę bez kolejki, bo jest Pani w ciąży. W tej ciąży myślę, że będę wykorzystywać, jeśli będzie źle :D
Z pierwszą córka kolejka w sklepie aż się zawijala, a byłam chyba 3 tygodnie przed porodem i chyba kilka osób mi mówiło, że są kasy dla kobiet w ciąży i że mam koniecznie tam iść :D ale dobrze się czułam, a że juz też miałam dosyć, to się śmiałam i mówiłam, że dziękuje, ale może to sprawi, że szybciej urodzę 😅
 
Jeżeli lekarz uzna, że będzie za male i na tej podstawie nie będzie mógł zrobić badań, na pewno wyznaczy Ci drugi termin, jakoś Cię wciśnie między inne pancjentki albo przed czy po innych.
Musisz być dobrej myśli i przestać się nakręcać :)

Mówię Ci to ja, chociaż jeszcze kilka tygodni temu sama nieźle panikowałam, ale jeden z wpisów @helloitsmeanna podziałał na mnie uspokajająco 🥰
jak miło mi to czytać ❤️❤️❤️
Dziewoje czy stoicie w kokejce do badań? Czy mówicie soryy ale ja w ciąży i wchodzicie przed kolejkę? Ide we wtorek i się zastanawiam co zrobić a kolejki zawsze duże 😃😃

Ja chodzę do Medi do punktu pobrań dla kobiet w ciąży i tam idą same brzuchatki 😂 ostatnio same pijące glukozę były i pielęgniarka powiedziała mi ze w końcu jakieś pobranie bo z samymi kubkami biega 😂😂😂

Ja dzisiaj na obiad to co miało byc wczoraj czyli pieczony losos, ale zrobiłam makaron pełnoziarnisty, szpinak i sos z sojowa śmietanka (zajebiste są te zamienniki sojowe jak któraś srednio za nabiałem to niech wypróbuje:))
 
reklama
jak miło mi to czytać [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Ja chodzę do Medi do punktu pobrań dla kobiet w ciąży i tam idą same brzuchatki [emoji23] ostatnio same pijące glukozę były i pielęgniarka powiedziała mi ze w końcu jakieś pobranie bo z samymi kubkami biega [emoji23][emoji23][emoji23]

Ja dzisiaj na obiad to co miało byc wczoraj czyli pieczony losos, ale zrobiłam makaron pełnoziarnisty, szpinak i sos z sojowa śmietanka (zajebiste są te zamienniki sojowe jak któraś srednio za nabiałem to niech wypróbuje:))
Kochana, niedlugo i nas czeka siedzenie na glukozie [emoji23] ale fajnie, że w Medi mamy osobny punkt dla ciężarnych, to bardzo ułatwia sprawę :-)
 
Do góry