reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej Dziewczyny. Mam prośbę. Moglybyscie zerknac czy wedlug Was to chlopak czy dziewczynka 🙉. Bylam dzis u lekarza, ale nie jest pewien i nie chcial mowic. Mowi ,ze u chlopca wyrostek idzie do gory,a u dziewczynek ku dołowi 🤔🤔
Możesz zapytać na fejsie, tam są dziewczyny które ogarniają temat. Ale mi wszystkie obstawiały chłopaka 😂 jak im napisałam, ze dziewczynka to zdziwione były, ze z takim nubem dziołcha 🤣 a lekarz mi dopiero w 24tc powiedział. U Ciebie narazie widzę dziewczynkę ale jak to 12t to może się jeszcze podnieść, najbardziej wiarygodny jest od 13+0 do 13+6
 
Vifon czerwony to życie, ale w de nie ma! Zrobiłyście tylko smaka teraz 😂.
Ja od wczoraj wciągam buraczkową i mam wrażenie, że zaraz się ocielę.
Ale przez/dzięki wymiotom, które się nadal utrzymują waga nadal -2kg :).
Mam 170cm i 63kg, mąż 172cm nigdy nie ważyłam więcej niż 65 i trochę się boję tej wagi 😅
 
Ostatnia edycja:
U mnie waga od 4 miesięcy stoi: 74kg, nie zdążyłam zbić do 6 z przodu bo wpadła niespodzianka 🤣 w ciąży ani grama się nie ruszyło. Wcześniej przed ciąża schudłam 13kg w ciągu pół roku i to moja ogromna duma ❤️ mam nadzieję, że uda mi się w ciąży przybrać to zalecane 10kg bo nie chcę potem mieć tego samego co było... jeszcze w ciąży nie wsunęłam ani jednego fast fooda czy pustej kalorii ale to chyba fiksacja na tym cukrze żeby nie było skoków :) myślę, że to wyjdzie mi tylko na dobre :) od poniedziałku ruszam z gimnastyka to może uda mi się jeszcze lekko podgonić metabolizm i poprawić kondycję, jednak jak się odstawilo ćwiczenia na prawie 3 miechy może być ciężej 🙈
 
U mnie waga od 4 miesięcy stoi: 74kg, nie zdążyłam zbić do 6 z przodu bo wpadła niespodzianka 🤣 w ciąży ani grama się nie ruszyło. Wcześniej przed ciąża schudłam 13kg w ciągu pół roku i to moja ogromna duma ❤️ mam nadzieję, że uda mi się w ciąży przybrać to zalecane 10kg bo nie chcę potem mieć tego samego co było... jeszcze w ciąży nie wsunęłam ani jednego fast fooda czy pustej kalorii ale to chyba fiksacja na tym cukrze żeby nie było skoków :) myślę, że to wyjdzie mi tylko na dobre :) od poniedziałku ruszam z gimnastyka to może uda mi się jeszcze lekko podgonić metabolizm i poprawić kondycję, jednak jak się odstawilo ćwiczenia na prawie 3 miechy może być ciężej 🙈

Pomijając oczywiście fakt, że same cyce u mnie chyba ważą obecnie z 10 kg 🤣🤣🤣
 
reklama
U mnie waga od 4 miesięcy stoi: 74kg, nie zdążyłam zbić do 6 z przodu bo wpadła niespodzianka 🤣 w ciąży ani grama się nie ruszyło. Wcześniej przed ciąża schudłam 13kg w ciągu pół roku i to moja ogromna duma ❤️ mam nadzieję, że uda mi się w ciąży przybrać to zalecane 10kg bo nie chcę potem mieć tego samego co było... jeszcze w ciąży nie wsunęłam ani jednego fast fooda czy pustej kalorii ale to chyba fiksacja na tym cukrze żeby nie było skoków :) myślę, że to wyjdzie mi tylko na dobre :) od poniedziałku ruszam z gimnastyka to może uda mi się jeszcze lekko podgonić metabolizm i poprawić kondycję, jednak jak się odstawilo ćwiczenia na prawie 3 miechy może być ciężej 🙈
74 to była moja dobra waga przed ciążą rok temu, ja mialam dużo mięśni, więc nie specjalnie zwracałam wagę na cyferki, po ciąży, poronieniu, depresji, pandemii przytyłam i startuje od 80... Liczę, że 9 nie zobaczę, wierzę, że 2. Trymestr będzie aktywniejszy, a lato warzywne :-)
 
Do góry