reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ale mi moje dziecko strachu napędziło! Zaczęły mi się skurcze od wczoraj choć dopiero dziś 36+4 TC. Na początku mdłości wieczorem. Później ból okresowy jakiś taki co 10 min. Od północy przespałam do 4:30 i skurcze co 6/7 minut. Ok 9 już co 3/4, ale kąpiel je wyciszyła. Teraz zdarzają sie co ok 10 min. Czyli może to raczej nic takiego się nie dzieje tylko próba generalna. Zobaczymy, jutro wizyta jeśli dotrwamy :) jeszcze troszkę za wcześnie na tego młodego człowieka. Wam też tak się zdarzało przed porodem?
 
Ale mi moje dziecko strachu napędziło! Zaczęły mi się skurcze od wczoraj choć dopiero dziś 36+4 TC. Na początku mdłości wieczorem. Później ból okresowy jakiś taki co 10 min. Od północy przespałam do 4:30 i skurcze co 6/7 minut. Ok 9 już co 3/4, ale kąpiel je wyciszyła. Teraz zdarzają sie co ok 10 min. Czyli może to raczej nic takiego się nie dzieje tylko próba generalna. Zobaczymy, jutro wizyta jeśli dotrwamy :) jeszcze troszkę za wcześnie na tego młodego człowieka. Wam też tak się zdarzało przed porodem?

Nie zeby Cie straszyc, ale moim zdaniem skoro sa regularne to lada moment bedziesz w drodze na porodowke [emoji4][emoji4]
 
Ale mi moje dziecko strachu napędziło! Zaczęły mi się skurcze od wczoraj choć dopiero dziś 36+4 TC. Na początku mdłości wieczorem. Później ból okresowy jakiś taki co 10 min. Od północy przespałam do 4:30 i skurcze co 6/7 minut. Ok 9 już co 3/4, ale kąpiel je wyciszyła. Teraz zdarzają sie co ok 10 min. Czyli może to raczej nic takiego się nie dzieje tylko próba generalna. Zobaczymy, jutro wizyta jeśli dotrwamy :) jeszcze troszkę za wcześnie na tego młodego człowieka. Wam też tak się zdarzało przed porodem?
Właściwie tylko parę dni zostało do donoszonej ciąży 😊u mnie 37+3 i zaczynają mi się co jakiś czas bóle takie jak na okres
 
Ale mi moje dziecko strachu napędziło! Zaczęły mi się skurcze od wczoraj choć dopiero dziś 36+4 TC. Na początku mdłości wieczorem. Później ból okresowy jakiś taki co 10 min. Od północy przespałam do 4:30 i skurcze co 6/7 minut. Ok 9 już co 3/4, ale kąpiel je wyciszyła. Teraz zdarzają sie co ok 10 min. Czyli może to raczej nic takiego się nie dzieje tylko próba generalna. Zobaczymy, jutro wizyta jeśli dotrwamy :) jeszcze troszkę za wcześnie na tego młodego człowieka. Wam też tak się zdarzało przed porodem?
Tak bardzo często w drugiej ciąży dosyć bolesne skurcze przepowiadające od 34 tc a wcześniej mniej bolesne
 
Oto moje małe śpiące szczęście 🥰🥰🥰 późny wcześniak. 2960 wagi ☺️ Zaczęło się w niedzielę ok 23, ale jeszcze przespałam 4 h. Wyciszyłam skurcze kąpielą, bo miałam nadzieję, że to próba generalna. a wczoraj po południu od nowa się rozkręcalo. Wczoraj wieczorem zaczyly się bóle od kręgosłupa. O 3:15 mnie przyjęli na szpital, a o 5 miałam już pełne rozwarcie tylko młody nie mógł zejść główka. Urodziłam o 6:10 i mi go zabrali zaraz. Dużo szycia, łyżeczkowanie. Przyjemnie nie było 😅 ale mam swój maly cud❤️
 
Oto moje małe śpiące szczęście 🥰🥰🥰 późny wcześniak. 2960 wagi ☺️ Zaczęło się w niedzielę ok 23, ale jeszcze przespałam 4 h. Wyciszyłam skurcze kąpielą, bo miałam nadzieję, że to próba generalna. a wczoraj po południu od nowa się rozkręcalo. Wczoraj wieczorem zaczyly się bóle od kręgosłupa. O 3:15 mnie przyjęli na szpital, a o 5 miałam już pełne rozwarcie tylko młody nie mógł zejść główka. Urodziłam o 6:10 i mi go zabrali zaraz. Dużo szycia, łyżeczkowanie. Przyjemnie nie było 😅 ale mam swój maly cud❤️
Gratulacje 🥰🎉
 
Oto moje małe śpiące szczęście [emoji3059][emoji3059][emoji3059] późny wcześniak. 2960 wagi [emoji3526] Zaczęło się w niedzielę ok 23, ale jeszcze przespałam 4 h. Wyciszyłam skurcze kąpielą, bo miałam nadzieję, że to próba generalna. a wczoraj po południu od nowa się rozkręcalo. Wczoraj wieczorem zaczyly się bóle od kręgosłupa. O 3:15 mnie przyjęli na szpital, a o 5 miałam już pełne rozwarcie tylko młody nie mógł zejść główka. Urodziłam o 6:10 i mi go zabrali zaraz. Dużo szycia, łyżeczkowanie. Przyjemnie nie było [emoji28] ale mam swój maly cud[emoji3590]
Mowilam [emoji16][emoji16]
Gratulacje!! Slodkosci [emoji3059]
 
reklama
Oto moje małe śpiące szczęście 🥰🥰🥰 późny wcześniak. 2960 wagi ☺️ Zaczęło się w niedzielę ok 23, ale jeszcze przespałam 4 h. Wyciszyłam skurcze kąpielą, bo miałam nadzieję, że to próba generalna. a wczoraj po południu od nowa się rozkręcalo. Wczoraj wieczorem zaczyly się bóle od kręgosłupa. O 3:15 mnie przyjęli na szpital, a o 5 miałam już pełne rozwarcie tylko młody nie mógł zejść główka. Urodziłam o 6:10 i mi go zabrali zaraz. Dużo szycia, łyżeczkowanie. Przyjemnie nie było 😅 ale mam swój maly cud❤️
O matuchno jakie slicznosci.Gratulacje ogromne
 
Do góry