reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Pytam, bo ten fotelik to antymandat, bez testow wiec dobrze, zrobilas, ze go nie wzięłaś [emoji4]
A maxicosi tak tanio, bo bez bazy isofix, nie?
Tak bez bazy, na razie będzie taki bo szukamy samochodu jakiegoś lepszego i dopiero na początku przyszłego roku może kupimy to wtedy i fotelik i bazę kupimy do już docelowego.
 
reklama
Tak bez bazy, na razie będzie taki bo szukamy samochodu jakiegoś lepszego i dopiero na początku przyszłego roku może kupimy to wtedy i fotelik i bazę kupimy do już docelowego.
Dobry plan [emoji4]
Ja mam bazę, a od 3 miesiecy lezy nieuzywana, bo z tylu jezdzi corka i jej kolezanka i malutka musi jezdzic z przodu więc siłą rzeczy bez bazy. Wiadomo, ze baza to mega wygoda, ale mozna ogarnac i bez [emoji4][emoji4]
 
@bazylia128 jesli nie będziesz miec przy sobie meza to na pewno dziecko na noc zabiora, beda Ci przynosic na karmienie i beda przewijać jak zadzwonisz. Noworodek jest na piersi w zasadzie ciagle. Moja lezala ze mna caly czas, a odkladalam ja do lozeczka tylko zeby ja przewinac, co sama robilam po 24h od cc. Takiego maluszka nie musisz odbijac, bo na ppczatku je doslownie kilka kropel, ale ważne jest zeby byla na piersi jak najwięcej raz zebg rozkręcić Ci laktacje, a dwa zeby nie spadla za duzo na wadze. Zaopatrz sie w lanoline na sutki, bo początki sa bolesne. Pieluszke przebierasz na czuja, kup sobie pampers swnsitive 1, one maja pasek, który robi sie niebieski jak jest mokro - to wiele ulatwia.
Teraz dopiero odczytalam ;) Mam te pampresy mam tez lanoline na sutki i jescze kupilam te sylikonowe nakładki na sutki.
 
@Kasiekt @katarzyna86 wrzucam zdjecia swojego ;) @nieagatka ja mam jednak fotelik z cybex i mam ta baze. Ten wozek ma jeszcze kilka gadzetow jakis pokrowiec na nozki, jakis przeciwdeszczowy jaka moskitiera, kubek i duzo takich ******* no ale za tą cene bo łącznie to nas prawie 5 tysi (tesciow) kosztowalo to vos tam dorzucili. Kolor na zywo jest zupelnieinny i bardzo piekny ;) zreszta kazdemu podoba sie co innego. Ja mam dokladnie taki jaki chcialam ;) Jest bardzo wygodny, ma super amortyzatory, pasy kilkupunktowe, wszystko sie reguluje od zagłówków po wszystkie raczki itd. Spacerowka ma jeszcze ten taki pałąg po srodku ale jeszcze nie zamontowalam ;)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    269,3 KB · Wyświetleń: 71
  • 2.jpg
    2.jpg
    282,6 KB · Wyświetleń: 66
  • 3.jpg
    3.jpg
    251,7 KB · Wyświetleń: 63
@Kasiekt @katarzyna86 wrzucam zdjecia swojego ;) @nieagatka ja mam jednak fotelik z cybex i mam ta baze. Ten wozek ma jeszcze kilka gadzetow jakis pokrowiec na nozki, jakis przeciwdeszczowy jaka moskitiera, kubek i duzo takich ******* no ale za tą cene bo łącznie to nas prawie 5 tysi (tesciow) kosztowalo to vos tam dorzucili. Kolor na zywo jest zupelnieinny i bardzo piekny ;) zreszta kazdemu podoba sie co innego. Ja mam dokladnie taki jaki chcialam ;) Jest bardzo wygodny, ma super amortyzatory, pasy kilkupunktowe, wszystko sie reguluje od zagłówków po wszystkie raczki itd. Spacerowka ma jeszcze ten taki pałąg po srodku ale jeszcze nie zamontowalam ;)
Ma sie Tobie podobac wiec skoro jestes zadowolona to dobry zakup. Spora kasa, dobrze ze tescie maja gest [emoji14]
A cybex to super fotelik, jeden z najbezpieczniejszych.
 
reklama
Do góry