reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
No jeszcze nie.Nie mam gdzie trzymac narazie.A wogole to juz mam na oku 2 wiec musze sie do sklepu z mezem wybrac zeby zobaczyc na zywo ale to po Wielkanocy jak dostaniemy euro od szwagierki😉
No ja mega zaryzykowalam bo nie widzialam na zywo i troche sie balam - ale ogladalam cala mase filmikow z tym modelem zeby porownac chociaz kolory. I tak jest troche ciemniejszy niz na zdjeciach i filmikach ale mi sie mega podoba ;)
 
Chyba Aton 5 - tak jest na tej meetce - fotelik jest super i pelni funkcje kołyski ;) Fajnie bo moge go sobie zamontowac na stelaz ;) Stacja tez super - jest ciezka ale przeciez to montujesz do samochodu i gotowe - fajnie bo mozna montowac fotelik do stacji od razu z dzidziusiem ;)
Z ta kołyska to nie wiem, bo niemowle w fotleiku nie powinno spedzac wiecej niz 30min ciagiem, bo moze miec problemy z oddychaniem, ze wzgledu na pozycje - nie lezy plasko.
 
Z ta kołyska to nie wiem, bo niemowle w fotleiku nie powinno spedzac wiecej niz 30min ciagiem, bo moze miec problemy z oddychaniem, ze wzgledu na pozycje - nie lezy plasko.
No a jak jedziesz gdzies dalej to jak wtedy? Bo my napewno bedziemy gdzies jezdzic zwlaszcza do Poznania do brata Łukasza. Bedziemy robic przerwy co pol godziny ;) Wiesz ta kolyska to tak poporstu jest bo jest a jak by jej nie bylo to by nie bylo ;) Nie jest to dla nas czyms szcegolnym czy uwzglednionym przy wyborze - chodzi przede wszystkim o sam fotelik. Ciesz sie ze juz mam za soba tego typu zakupy ;) Jeszcze wczoraj dokupilam takie ostatnie juz pierdoly i wydaje sie ze mam juz wszystko ;) Kupilam sobie zapas takich woreczkow pachnacych na pampresy, trzy przescieradla do łózeczka, podkłady pod przescieradla i na przewijak, ja znalazlam jakis podgrzewcaz do butelek to Łukasz byl zly ze mu nie pokazalam i ze jakies goo....wienko kupilam i znalazl wczoraj i kupil czajnik z termometrem, w ktorym mozesz sobie nastawiac wode np na 40 stopni - fajny i chyba ma racje ze taki sie bardziej przyda.

 
No a jak jedziesz gdzies dalej to jak wtedy? Bo my napewno bedziemy gdzies jezdzic zwlaszcza do Poznania do brata Łukasza. Bedziemy robic przerwy co pol godziny ;) Wiesz ta kolyska to tak poporstu jest bo jest a jak by jej nie bylo to by nie bylo ;) Nie jest to dla nas czyms szcegolnym czy uwzglednionym przy wyborze - chodzi przede wszystkim o sam fotelik. Ciesz sie ze juz mam za soba tego typu zakupy ;) Jeszcze wczoraj dokupilam takie ostatnie juz pierdoly i wydaje sie ze mam juz wszystko ;) Kupilam sobie zapas takich woreczkow pachnacych na pampresy, trzy przescieradla do łózeczka, podkłady pod przescieradla i na przewijak, ja znalazlam jakis podgrzewcaz do butelek to Łukasz byl zly ze mu nie pokazalam i ze jakies goo....wienko kupilam i znalazl wczoraj i kupil czajnik z termometrem, w ktorym mozesz sobie nastawiac wode np na 40 stopni - fajny i chyba ma racje ze taki sie bardziej przyda.


Dokładnie tak, robi sie przerwy. Przez pierwsze 3 miesiące naprawdę trzeba z tym uwazac.
Co do woreczkow to ja kupuje te dla psow, tez sa perfumowane i kosztuje grosze, a nie jak te dla bobasow [emoji1787] Moj podgrzewacz leży w szafie, nie uzywalam, bo mnie denerwowal. Na noc wode mialam w kubku termicznym, mam z tych które trzymaja temp po 8-10h.
Ale czajnik spox sprawa.
 
Ja znalazlam takue cudne obrazki zeby pieiesic w kaciku niuni i nie moge sie zdecydowac ktore-2 chce😄Napewno tego rozowego krolika tylko nie wiem czy do tego chmurke czy balona
 
reklama
Dokładnie tak, robi sie przerwy. Przez pierwsze 3 miesiące naprawdę trzeba z tym uwazac.
Co do woreczkow to ja kupuje te dla psow, tez sa perfumowane i kosztuje grosze, a nie jak te dla bobasow [emoji1787] Moj podgrzewacz leży w szafie, nie uzywalam, bo mnie denerwowal. Na noc wode mialam w kubku termicznym, mam z tych które trzymaja temp po 8-10h.
Ale czajnik spox sprawa.
Ale jazda - patrz ze nie pomyslalam z takimi woreczkami. Mysle ze te co kupilam satrcza mi na dluzej ale teraz juz bede patrzyla za tymi dla psow ;) Nie mam jeszcze jednej rzeczy i planuje dzisiaj kupic moze w action albo pepco - chodzi o pojemnik zamykany na pieluchy - kupie jakis zwykly chyba plastikowy byleby byl zamykany ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry