reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

A ja nie wiem czy się wstrzelę w owulacje 😏😏 zawsze mniej więcej wiedziałam, bo lekkie pobolewanie miałam plus śluz przezroczysty i ciągnący a w tym cyklu w którym rozpoczęliśmy starania nie mogę go rozgryźć 😑 brzuch tez nie pobolewa, według aplikacji mialam owulacje wczoraj no ale nie jestem przekonana🤷‍♀️ Dziewczyny "staracie" się codziennie w okolicach owulacji czy co 2 dzień?😉ja mam w miarę regularne cykle wiec jakos tak jest intensywniej w połowie. Może głupie pytanie, ale to moze pierwsze świadome podejście do ciąży i chciałam zapytać😊

Mi w zeszłym cyklu przyszła pierwszy raz wcześniej o 3 dni i w sumie zaczęłam po owu w nocy, bo wcześniej się zajęłam wszystkim innym i wypatrywaniem czy w ogóle będzie. Trochę późno. Teraz już nie będę się nad nią głowić za bardzo, tylko działać. Jak zrobię drożność w przyszły poniedziałek i lekarz potwierdzi pęcherzyk na monotoringu to działam codziennie. Mniej myślenia, więcej dzialania. 😁 Zwłaszcza, że lekarz mnie pocieszył, że częstszy seks może i sprawia, że jest mniej plemników w nasieniu, ale podobno są bardziej ruchliwe, więc ja zrobię swoje, a natura może to jakoś wykorzysta. 😁
 
reklama
Czyli testujemy się razem :D 6.03 ma być pierwszym dniem miesiączki ? :D
U mnie okres ma być 7.03. Ciekawe tylko czy dotrwam, ja jestem mega niecierpliwa....
Trzymam kciuki żeby nam się udalo zobaczyć 2 kreski [emoji110][emoji110][emoji110] u mnie to termin @ 14 dpo
Musimy dotrwać, wolę wcześniej nie testować bo jak zobaczę biel to będę załamana [emoji3064] kilka dni dłużej nadziei że będzie dobrze [emoji173]
 
Nam o tym właśnie androlog mówił a gin potwierdził, że nie ważna jest ilość, a jakość [emoji16] dlatego My też często korzystamy[emoji38][emoji38][emoji38]przy słabym nasieniu wręcz się aż zaleca częstszy sex[emoji4] nawet badania potwierdzają, że faceci którzy mieli słabe nasienie i zaczęli częściej uprawiać sex to po pewnym czasie zostało potwierdzone, że nasienie się poprawiło [emoji16][emoji16][emoji16]
Mi w zeszłym cyklu przyszła pierwszy raz wcześniej o 3 dni i w sumie zaczęłam po owu w nocy, bo wcześniej się zajęłam wszystkim innym i wypatrywaniem czy w ogóle będzie. Trochę późno. Teraz już nie będę się nad nią głowić za bardzo, tylko działać. Jak zrobię drożność w przyszły poniedziałek i lekarz potwierdzi pęcherzyk na monotoringu to działam codziennie. Mniej myślenia, więcej dzialania. [emoji16] Zwłaszcza, że lekarz mnie pocieszył, że częstszy seks może i sprawia, że jest mniej plemników w nasieniu, ale podobno są bardziej ruchliwe, więc ja zrobię swoje, a natura może to jakoś wykorzysta. [emoji16]
 

Trinnity

Ja mieszkam obecnie za granicą, tutaj to nie można od ręki nigdzie pójść :/
Kilka miesięcy temu robiłam wszystkie "podstawowe badania", hormony, cytologię i progesteron także i wszystko było jak najbardziej w porządku ... Prawdopodobnie w okolicy świąt wielkanocnych będę w Polsce to myślę, że uda się jeszcze przebadać ;)
A Ty robiłaś wcześniej progesteron ?
 
reklama

Trinnity

Ja mieszkam obecnie za granicą, tutaj to nie można od ręki nigdzie pójść :/
Kilka miesięcy temu robiłam wszystkie "podstawowe badania", hormony, cytologię i progesteron także i wszystko było jak najbardziej w porządku ... Prawdopodobnie w okolicy świąt wielkanocnych będę w Polsce to myślę, że uda się jeszcze przebadać ;)
A Ty robiłaś wcześniej progesteron ?

Rozumiem :/ skoro robiłaś niedawno i wszystko w porządku to tylko trzymam kciuki żeby zaskoczyło [emoji16] ja wcześniej nie robiłam ale w tym cyklu chciałabym sprawdzić. Miałam w planach w 3dc zrobić cały pakiet hormonalny ale niestety się nie udało. Jeśli 6 marca nie zobaczę 2 kresek to wtedy w kolejnym cyklu już na pewno się wybiorę na komplet badań.
 
Do góry