reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z piersiami ( UWAGA zdjecia chorych piersi )

reklama
Nie bylo zadnych wyzwisk . Gdzie ? Racja za ostrzezenie I zostalo to naprawione w tytule.Jak ktos sie poczul urazony to przepraszam. Jesli jednak kogos szokuja zdjecia chorych piersi w dziale karmienie piersia to chyba troche dziwne.
Duzo zdrowia I oby Was takie sytuacje nie spotkaly
@Robertowie nie musisz od razu wyzywać. Nie ma potrzeby być chamskim. Minimum wyczucia wymaga ostrzec przed takimi zdjęciami. Najlepiej byłoby problem opisać (skoro jak deklarujesz chodzi o wymianę doświadczeń), bo diagnozy na podstawie zdjęcia nikt nie postawi, to nie telemedycyna.
Jeśli boli - radzę ibubrofen w oczekiwaniu ba lekarza do 1200mg na dobę. Taki problem to lekarz rodzinny albo i SOR. Tam nie ma terminów.
 
Nie bylo zadnych wyzwisk . Gdzie ? Racja za ostrzezenie I zostalo to naprawione w tytule.Jak ktos sie poczul urazony to przepraszam. Jesli jednak kogos szokuja zdjecia chorych piersi w dziale karmienie piersia to chyba troche dziwne.
Duzo zdrowia I oby Was takie sytuacje nie spotkaly
„Wredny babsztyl” jest daleki od neutralnego zwrotu.
Moze Ty wrzuc. Ktos ma problemy szuka porady a Ty trollujesz wredny babsztylu. A kysz :p
 
Booooszzz dziewuchy cycki was oburzają????? A same nie macie? Może jeszcze jak laska publicznie karmi piersią to się oburzycie? Naprawdę jesteście wredne i na pewno zdajecie sobie z tego sprawę. Pod każdym postem, który wam się nie podoba sypia sie wasze sarkazmy! Tyle sie ich leje, że pewnie nie macie nic lepszego do roboty, tylko pastwienie się na innych ludziach. Takie o nudne życie.
Notabene bardzo ładne cycki [emoji3577][emoji3577][emoji3577] jeśli ktoś chce je pokażac to nic wam do tego!
Autorko, przykro mi, że boli, ale niestety chyba nie umiem ci pomóc. Niestety nie karmiłam piersią.
Jesli karmisz piersią, czego nie napisałaś, to słyszałam kilka rad od koleżanek:
Przed karmieniem ogrzać piersi a po karmieniu ochłodzić (mleko lepiej wyjdzie z piersi, a po karmieniu zimny okład obkurczy kanaliki).
Lanolina bardzo pomaga przy obolałych sutkach, Zia.ja ma dobrą, inne dziewczyny chwalą.
Jeśli bola cie bardzo skutki przy karmieniu może pomogą nakładki silikonowe. Możesz kupić w aptece albo rosmanie. Zaraz dodam zdjęcie.

Przykro mi, że nie otrzymałaś należnej ci opieki lekarskiej, niestety nie jest łatwo znaleźć konkretnego lekarza...
 
.
medela-2er-pack-stillhuetchen-contact-groesse-l-p1690057-1.jpeg
 
Czytałam, że jesteś kp i masz częste zastoje. Udaj się do cdl bo zapewne dziecko nie do końca opróżnia piersi albo źle ssie. Cdl sprawdzi również wędzidełko u dziecko. Dla Ciebie dopuki nie obejrzy tego jakiś konkretny lekarz który tego nie zbagatelizuje polecam ibuprofen. Możesz stosować przy kp. I dobrze by było żebyś miała w domu chociażby ręczną laktator do odciągania i po tym jak dziecko już się naje odciągnij resztę pokarmu żeby nie było zastoju. Nie musisz podawać tego mleka dziecku w butelce jeżeli chcesz być wyłącznie kp Możesz to mleko wykorzystać np do kąpieli dzieciątka [emoji6][emoji4]życzę szybkiego powrotu do zdrowia i daj znać co się dzieje dalej[emoji6][emoji6]
Cos mi dolega . Strasznie boli
 
Też to zauważyłam[emoji849]te same nicki pod 90% postami. Ktoś ma chyba zbyt nudne życie i interesuje się życiem innych[emoji2368][emoji2368][emoji2368]
Booooszzz dziewuchy cycki was oburzają????? A same nie macie? Może jeszcze jak laska publicznie karmi piersią to się oburzycie? Naprawdę jesteście wredne i na pewno zdajecie sobie z tego sprawę. Pod każdym postem, który wam się nie podoba sypia sie wasze sarkazmy! Tyle sie ich leje, że pewnie nie macie nic lepszego do roboty, tylko pastwienie się na innych ludziach. Takie o nudne życie.
Notabene bardzo ładne cycki [emoji3577][emoji3577][emoji3577] jeśli ktoś chce je pokażac to nic wam do tego!
Autorko, przykro mi, że boli, ale niestety chyba nie umiem ci pomóc. Niestety nie karmiłam piersią.
Jesli karmisz piersią, czego nie napisałaś, to słyszałam kilka rad od koleżanek:
Przed karmieniem ogrzać piersi a po karmieniu ochłodzić (mleko lepiej wyjdzie z piersi, a po karmieniu zimny okład obkurczy kanaliki).
Lanolina bardzo pomaga przy obolałych sutkach, Zia.ja ma dobrą, inne dziewczyny chwalą.
Jeśli bola cie bardzo skutki przy karmieniu może pomogą nakładki silikonowe. Możesz kupić w aptece albo rosmanie. Zaraz dodam zdjęcie.

Przykro mi, że nie otrzymałaś należnej ci opieki lekarskiej, niestety nie jest łatwo znaleźć konkretnego lekarza...
 
Każdy robi jak chce m chciała dać zdjęcie biustu dała. Nie zmienia to faktu, że nie za wiele jej tu doradzimy. Tym bardziej, że jak tu któraś napisała, że problem nawraca. To, że jest czerwone wcale nie musi oznaczać zastoju. To musi zobaczyć specjalista.
 
reklama
Booooszzz dziewuchy cycki was oburzają????? A same nie macie? Może jeszcze jak laska publicznie karmi piersią to się oburzycie? Naprawdę jesteście wredne i na pewno zdajecie sobie z tego sprawę. Pod każdym postem, który wam się nie podoba sypia sie wasze sarkazmy! Tyle sie ich leje, że pewnie nie macie nic lepszego do roboty, tylko pastwienie się na innych ludziach. Takie o nudne życie.
Notabene bardzo ładne cycki [emoji3577][emoji3577][emoji3577] jeśli ktoś chce je pokażac to nic wam do tego!
Autorko, przykro mi, że boli, ale niestety chyba nie umiem ci pomóc. Niestety nie karmiłam piersią.
Jesli karmisz piersią, czego nie napisałaś, to słyszałam kilka rad od koleżanek:
Przed karmieniem ogrzać piersi a po karmieniu ochłodzić (mleko lepiej wyjdzie z piersi, a po karmieniu zimny okład obkurczy kanaliki).
Lanolina bardzo pomaga przy obolałych sutkach, Zia.ja ma dobrą, inne dziewczyny chwalą.
Jeśli bola cie bardzo skutki przy karmieniu może pomogą nakładki silikonowe. Możesz kupić w aptece albo rosmanie. Zaraz dodam zdjęcie.

Przykro mi, że nie otrzymałaś należnej ci opieki lekarskiej, niestety nie jest łatwo znaleźć konkretnego lekarza...
Mnie cycki nie oburzają, ale czy jak będę miała jakaś infekcję intymną, to też mam wstawić zdjęcie pochwy? Też byście były takie chętne do pomocy? Sorry ale żyjemy w czasach gdzie lekarze są ogólnodostępni i jeżeli jeden lekarz nie pomógł, idzie się do drugiego, a nie pyta o diagnozę na forum
 
Do góry