reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Moja koleżanka rodziła w Świętej rodzinie i też opowiadała o tych spotkaniach na korytarzu [emoji28] nie wyobrażam sobie w tych podpaskach latać po korytarzach [emoji85]
Kapliczka super [emoji85][emoji28]
A poza tym daleko mam do Świętej rodziny [emoji12] odpada
A czy w Poznaniu jest jakoś prywatny szpital który przyjmuje porody?

W Poznaniu nie ma prywatnego szpitala, który przyjmuję porody.
 
reklama
Czemu krzywa tak wcześnie 😱 zwykle to dopiero robią po 20 tc A wcześniej zwykłą glukoze biorę
Ja już w poniedziałek robiłam krzywą po wysokiej glukozie na czczo ;)) Na szczęście teraz idealnie ;) A co do szybkiego zajścia w ciążę. Moja córa miała równe 12 msc jak zaszłam w kolejna. Też po CC. Nikt mi nic nie mówił ;) a pytałam czy mogę. Cała 2 ciąże biegałam, organizowałam remont domu u dobrze nie usiadłam. Teraz czuję się gorzej :)
 
Ja już w poniedziałek robiłam krzywą po wysokiej glukozie na czczo ;)) Na szczęście teraz idealnie ;) A co do szybkiego zajścia w ciążę. Moja córa miała równe 12 msc jak zaszłam w kolejna. Też po CC. Nikt mi nic nie mówił ;) a pytałam czy mogę. Cała 2 ciąże biegałam, organizowałam remont domu u dobrze nie usiadłam. Teraz czuję się gorzej :)
mi troche pomarudzil ze sie pospieszylam, ale co ja poradze ze mam plodnosc krolicy :p Samica krolika dostaje owulacji pod wplywem penetracji XD z czym zyjesz tym sie stajesz, a ja od 5 lat rozmnazam kroliki XD hobby zobowiazuje.

Tez bym latala ale mam maly kwiak wiec poleze te 3 tygodnie. Oczywiscie na jakies zakupy pojde ale nie bede dzwigac 20 kilo ziemniakow :D

Walnelam ginowi o tych rakach po pozytywnych testach w sensie ze nie zawsze ciaza XD to sie skrzywil... chyba mit, albo prawdopodobienstwo 1 na 100000000000 :D a chcialam byc taka dowciapna ze to nie koniecznie ciaza.

Na wejsciu mnie zdial tekstem "Mam nadzieje ze Pani nie jest w ciazy bo dzis mam same ciezarne" i bylo opss :D

5 tygodni spokoju do pobrania i wyniku cytologii :) bede prawie w 2 trymestrze juz :)
 
Z tego co się orientuje to każda ciężarówka robi jakoś po 20tyg, tak jak Celia pisała [emoji85] Nie wspominam tego tak zle. Trochę na początku było mi niedobrze, a poza tym to 2h siedzenia i czytania książki [emoji28]
Ja miałam tą gotową glukozę :) Nie pamietam jakiej firmy ale wybralam sobie smak pomaranczowy. Calkiem dobra. Moze w tej ciazy zaszaleje i lykne sobie coca colową :D Siedzialam z innymi babkami i sie przechwalalysmy siniakami po wkluciach.

Haha dobrze ze mam znow hiv kile i wzwc bo sie zakulam szpilka podczas przymiarki sukni slubnej. 2 razy :D a ze ja mam zryty lep to juz wierze ze umre w meczarniach.

A i gin kazal mi odlozyc jakze skrajne i okrpone scenariusze na bok kiedy mu wyjechalam radosnie z tekstem ze nie chcre, raka, chemii i lysego lba. :D jeszcze troche mu tak pogadam i mnie wysle do psychiatry
 
Trzymamy kciuki [emoji173]
Cześć dziewczyny... byłam w czwartek u ginekologa i lekarka powiedziała,ze pęcherzyk jest ale blisko ściany macicy a moja macica ma jakiś inny kształt... ogólnie jest ryzyko ciazy pozamaczinej, ale jeszcze jest nadzieja... kazała przyjść w przyszły czwartek... strasznie się martwię, nie wiem co myśleć :(
 
Widzę że ekipa mam z krwiaczkami szybko rośnie. No nic. Trzeba się oszczędzać. Też cierpię z powodu seksualnego bana. Dobrze kojarzę że to Ty pisałaś na staraczkach o tym długim banie na seks przez walkę z hpv i cytologią? Wy to macie farta w tym zakresie [emoji2356] Szalona noc poślubna Was czeka [emoji854] Oby szybko krwiaczki się nam wszystkim wchłonęły [emoji3059]
:D ta. Wlasnie zrobilam celibat ze wzgledu na polog/ zapalenie szyji/ hpv etc :D juz zdazylam namarudzic sie lekarzowi ze ale jakto rok celibatu i teaz znow celibat :D

Dobrze ze powiedzial przy wyjsciu :D
 
reklama
Do góry