reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Jest serduszko Xd mam leżeć i mam znów bana na seks. Ku... Xd
20210226_140751.jpg
 
reklama
Super że jest już serduszko [emoji173] Skąd zalecenie leżenia i ban na seks ? Będzie ciężko polegiwać z roczniakiem obok co ? Trzymam kciuki. A lekarz marudził? [emoji6]
Tak że się przyspieszyłam ze względu na cc. Ale damy radę, a zalecenia takie plus dupek bo mam mały krwiaczek.
 
Kurcze miałam dziś iść na krzywą tzn. test obciążenia glukozą ale nie dam rady. Nie jestem w stanie pozostać Tak długo na czczo. Na samą myśl O piciu wody z glukozą jest mi niedobrze. Wyniki muszę Mieć na środę więc pozostaje mi jeszcze poniedziałek i wtorek.
Czemu krzywa tak wcześnie 😱 zwykle to dopiero robią po 20 tc A wcześniej zwykłą glukoze biorę
 
Krzywą trzeba robić czy robi się ją jak cukier wychodzi wysoki ?? Bo boje się tego badania ponoć samopoczucie beznadziejne

Z tego co się orientuje to każda ciężarówka robi jakoś po 20tyg, tak jak Celia pisała [emoji85] Nie wspominam tego tak zle. Trochę na początku było mi niedobrze, a poza tym to 2h siedzenia i czytania książki [emoji28]
 
Widzę że ekipa mam z krwiaczkami szybko rośnie. No nic. Trzeba się oszczędzać. Też cierpię z powodu seksualnego bana. Dobrze kojarzę że to Ty pisałaś na staraczkach o tym długim banie na seks przez walkę z hpv i cytologią? Wy to macie farta w tym zakresie [emoji2356] Szalona noc poślubna Was czeka [emoji854] Oby szybko krwiaczki się nam wszystkim wchłonęły [emoji3059]
Tak że się przyspieszyłam ze względu na cc. Ale damy radę, a zalecenia takie plus dupek bo mam mały krwiaczek.
 
reklama
Krzywą trzeba robić czy robi się ją jak cukier wychodzi wysoki ?? Bo boje się tego badania ponoć samopoczucie beznadziejne
Chyba masz z tym rację, tzn. tak mi się gdzieś w oczy rzuciło jak czytałam, że jak ktoś ma wysoki cukier to już na wczesnym etapie ciąży trzeba go kontrolować. Ale zdaje mi się, że to lekarz prowadzący ogarnia takie tematy?
 
Do góry