reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja będąc po 7 tygodniach na wizycie u gina po połogu dalej plamilam, co prawda już prawie bezbarwnie ale czułam ze coś od czasu do czasu leci ...

Dziewczyny 4 tygodnie po porodzie mam otwartą cewke moczową, jestem przerażona, miała któraś tez tak i jak się tego pozbyć?

oo a jak się to czuje ze tak jest ?
 
Hej dziewczyny. Jak u Was wygląda połóg? Ja dziś jestem 18 dni po CC i nagle zaczęły lecieć skrzepy ciemno brązowe. Czy ktoś też tak miał?
Kochana ja jestem 9 tygodni po porodzie i mi się również plamienia zdarzają do tej pory. Przyznam się, że nie byłam jeszcze u ginekologa xD Ostatnio miałam dość obfite plamienie, wręcz jak miesiączka. Możliwe, że już miałam pierwszą po porodzie? Któraś orientuje się w temacie?
 
Kochana ja jestem 9 tygodni po porodzie i mi się również plamienia zdarzają do tej pory. Przyznam się, że nie byłam jeszcze u ginekologa xD Ostatnio miałam dość obfite plamienie, wręcz jak miesiączka. Możliwe, że już miałam pierwszą po porodzie? Któraś orientuje się w temacie?
Możliwe. Niby karmiąc kp kobiety dostaja późno miesiączki, ale położna mówiła że miała kilka pacjentek, które po 6 tygodniach zaraz dostały miesiączki, a karmiły piersią.
Wróciłaś do współżycia skoro nie byłaś u gina ? Też bym musiała się tam wybrać, ale kompletnie mi się nie chce 🙈 te wyprawy z dzieckiem są uciążliwe.
 
Dziewczyny a robicie/robiłyście bilans po 6 tygodniu bo mój mąż się pytał i skoro dziecko jest zdrowe to nie trzeba tak mu powiedzieli w przychodni.
 
reklama
Możliwe. Niby karmiąc kp kobiety dostaja późno miesiączki, ale położna mówiła że miała kilka pacjentek, które po 6 tygodniach zaraz dostały miesiączki, a karmiły piersią.
Wróciłaś do współżycia skoro nie byłaś u gina ? Też bym musiała się tam wybrać, ale kompletnie mi się nie chce 🙈 te wyprawy z dzieckiem są uciążliwe.
Jeszcze nie współżyłam od porodu. Umówiłam się do lekarza jutro i jak będzie ok to działam :)
 
Do góry