reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

No to jestem już po wizycie, szyjka ponad 3cm, twarda więc wszystko ok. Maluch ma ok 2700 - 2800g, obecnie 34+3 tc. Ile Wasze skarby tym czasie ważyły? Zastanawiam się czy będzie finalnie powyżej 4 kg czy nie bo to będzie warunkowało cc lub poród naturalny....
 
reklama
Mam taką nadzieję że to skurcze Braxtona- Hicksa ;) Pewnie wraz z wiekiem ciąży są troszkę bardziej odczuwalne ;) Dzisiaj na wizycie wszystko się wyjaśni :)
Pewnie to te przepowiadające. Ale daj znać po wizycie ☺

Mnie dzisiaj nadal żebra bolą :( ani za długi siedzieć, ani leżeć :( a jak chodzę to macica mnie ciągnie do dołu 😞😞 masakra czasem aż trzymam się jedną ręką żeber a druga podbrzusza. Nie wiem czy do kwietnia dotrwam z tymi bólami :( za dwa tyg wizyta i usg to zobaczymy może coś się wyjaśni.
 
Pewnie to te przepowiadające. Ale daj znać po wizycie ☺

Mnie dzisiaj nadal żebra bolą :( ani za długi siedzieć, ani leżeć :( a jak chodzę to macica mnie ciągnie do dołu 😞😞 masakra czasem aż trzymam się jedną ręką żeber a druga podbrzusza. Nie wiem czy do kwietnia dotrwam z tymi bólami :( za dwa tyg wizyta i usg to zobaczymy może coś się wyjaśni.
Napisałam info odnośnie wizyty o 17:59 więc chwilę przed Twoim komentarzem ;)
 
Ja mam już wszystkie ciuszki poprane, poprasowane i pięknie posegregowane w komodzie... chociaż powiem Wam..ciężko było :p ale przede mną jeszcze te wszystkie prześcieradełka, kocyki, pieluszki itd.. itd.. .


A z innej beczki...


Ostatnio zaobserwowałam u siebie, że momentami strasznie wali mi serce.. mierzyłam tętno i 2 razy miałam nawet tak, że tętno po 120... robiło mi się gorąco, słabo...


Powiedzcie czy któraś z Was miała podobnie ?
 
Ostatnio zaobserwowałam u siebie, że momentami strasznie wali mi serce.. mierzyłam tętno i 2 razy miałam nawet tak, że tętno po 120... robiło mi się gorąco, słabo...
Powiedzcie czy któraś z Was miała podobnie ?

Ja czuje tylko osłabienie ciała że tak powiem. Mam chęci, zrobiłabym coś, posprzątała, na zakupy poszła, a ciało mówi nie i taka niemoc. Po jakimś dłuższym wysiłku czuje się mega zmęczona jakbym maraton przebiegła. Czasem wtedy robi mi się słabo, muszę się położyć, ale nie wali mi mocno serce. Raczej jest to w normie.
 
No to jestem już po wizycie, szyjka ponad 3cm, twarda więc wszystko ok. Maluch ma ok 2700 - 2800g, obecnie 34+3 tc. Ile Wasze skarby tym czasie ważyły? Zastanawiam się czy będzie finalnie powyżej 4 kg czy nie bo to będzie warunkowało cc lub poród naturalny....

Ja dopiero na USG się dowiem za jakieś 2-3 tyg. U mnie na wizycie gin sprawdza tętno dziecka, nie robi USG.
U mnie szyjka na ostatnim badaniu była długa, ale bardzo miękka. Idę teraz 15 marca, to zobaczymy co tam u dzidzi słychać.
Wczoraj to z pięści dostałam gdzieś w pachwinę, jelita, gdzieś tam na dole w narządy. Myślałam że się już nie wyprostuje tak mnie zgięło, bo to takie niespodziewane i dość bolesne.
 
Ja dopiero na USG się dowiem za jakieś 2-3 tyg. U mnie na wizycie gin sprawdza tętno dziecka, nie robi USG.
U mnie szyjka na ostatnim badaniu była długa, ale bardzo miękka. Idę teraz 15 marca, to zobaczymy co tam u dzidzi słychać.
Wczoraj to z pięści dostałam gdzieś w pachwinę, jelita, gdzieś tam na dole w narządy. Myślałam że się już nie wyprostuje tak mnie zgięło, bo to takie niespodziewane i dość bolesne.
Oj te nasze maleństwa 😉 ja mam tak poobijane żebra i wątrobę, że czasami nie mogę siedzieć ani leżeć 😉 mam wrażenie, że mała ćwiczy gimnastykę artystyczną 😂
 
No to jestem już po wizycie, szyjka ponad 3cm, twarda więc wszystko ok. Maluch ma ok 2700 - 2800g, obecnie 34+3 tc. Ile Wasze skarby tym czasie ważyły? Zastanawiam się czy będzie finalnie powyżej 4 kg czy nie bo to będzie warunkowało cc lub poród naturalny....
To super że wszystko ok ☺
Ja też dopiero 15.03 będę miała usg to się dowiem ile młoda waży.

Ja jakoś ostatnio nie mam na nic weny :( w szczególności że ciągle mnie ciągnie macica :(
 
Ja mam już wszystkie ciuszki poprane, poprasowane i pięknie posegregowane w komodzie... chociaż powiem Wam..ciężko było :p ale przede mną jeszcze te wszystkie prześcieradełka, kocyki, pieluszki itd.. itd.. .


A z innej beczki...


Ostatnio zaobserwowałam u siebie, że momentami strasznie wali mi serce.. mierzyłam tętno i 2 razy miałam nawet tak, że tętno po 120... robiło mi się gorąco, słabo...


Powiedzcie czy któraś z Was miała podobnie ?
To walenie serca moze mieć różne przyczyny m.in. anemia,tarczyca, za wysokie ciśnienie albo po prostu ciąża tak działa na Ciebie, nasz organizm zupełnie inaczej pompuje teraz krew. Dla świętego spokoju porozmawiaj z lekarzem o tym.
 
reklama
To walenie serca moze mieć różne przyczyny m.in. anemia,tarczyca, za wysokie ciśnienie albo po prostu ciąża tak działa na Ciebie, nasz organizm zupełnie inaczej pompuje teraz krew. Dla świętego spokoju porozmawiaj z lekarzem o tym.

Tak zrobię właśnie. Dzisiaj pędzę na USG to się zapytam o to na bank.. no i sama się nigdzie już nie ruszam.. idę z siostrą bo M. w pracy. A wolę mieć kogoś obok jakby nagle zrobiło się znowu słabo.. Może to ciąża daje znaki.. "oj dziewczyno zwolnij bo to już taki etap, że jednak jest coraz ciężej" :)

No i dowiem się dzisiaj ile moja Mała już waży 💓
 
Do góry