reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
reklama
Ja się dawno nie odzywałam [emoji2356]
U Mnie @ od niedzieli. Więc dzisiaj 4dc od wczoraj biorę 2xclo(zalecenie gina)
I o dziwo jak narazie dobrze się czuje, a normalnie to wszystkie skutki uboczne clo [emoji1787]@ zbliża się ku końcowi podejrzewam, że jutro już powinien być koniec. W poniedziałek albo wtorek będę szła na monitoring. Już nie mogę się doczekać starań w tym cyklu[emoji5][emoji5][emoji5]o dziwo jestem bardzo pozytywnie nastawiona, a tak się bałam tego cyklu bo wypada bardzo bardzo podobnie jak Mój cykl z przed 4lat w którym niestety była strata, aż miałam ochotę odpuścić ten cykl. Ale Mój mąż jakoś podniósł Mnie na duchu, że Może ten cykl właśnie "odda" Nam naszego Motylka[emoji5][emoji4][emoji16] także proszę trzymać mocno kciuki za Mnie!!! Bo ten cykl musi być udany i koniec kropka[emoji16][emoji16][emoji16]
A resztq gdzie? Wszystkie juz zaciazyly????
 
Ja się dawno nie odzywałam [emoji2356]
U Mnie @ od niedzieli. Więc dzisiaj 4dc od wczoraj biorę 2xclo(zalecenie gina)
I o dziwo jak narazie dobrze się czuje, a normalnie to wszystkie skutki uboczne clo [emoji1787]@ zbliża się ku końcowi podejrzewam, że jutro już powinien być koniec. W poniedziałek albo wtorek będę szła na monitoring. Już nie mogę się doczekać starań w tym cyklu[emoji5][emoji5][emoji5]o dziwo jestem bardzo pozytywnie nastawiona, a tak się bałam tego cyklu bo wypada bardzo bardzo podobnie jak Mój cykl z przed 4lat w którym niestety była strata, aż miałam ochotę odpuścić ten cykl. Ale Mój mąż jakoś podniósł Mnie na duchu, że Może ten cykl właśnie "odda" Nam naszego Motylka[emoji5][emoji4][emoji16] także proszę trzymać mocno kciuki za Mnie!!! Bo ten cykl musi być udany i koniec kropka[emoji16][emoji16][emoji16]
Kciukk zacisniete! I mnoe jeszcze 5 dni do @. Zobaczymy. Jakos na spokojnie sobie podchodze do wszystkiego zobaczymy :)
 
Tylko 5 dni[emoji5] to trzymam kciuki za [emoji977] I żeby tym razem wszystko ładnie spokojnie poszło!!! Ty tylko 5 dni a Ja dzisiaj 5dc ale @ wczoraj wieczorem już sobie poszła także od dzisiaj można zacząć starnia[emoji16][emoji16][emoji16]
Kciukk zacisniete! I mnoe jeszcze 5 dni do @. Zobaczymy. Jakos na spokojnie sobie podchodze do wszystkiego zobaczymy :)
 
Tylko 5 dni[emoji5] to trzymam kciuki za [emoji977] I żeby tym razem wszystko ładnie spokojnie poszło!!! Ty tylko 5 dni a Ja dzisiaj 5dc ale @ wczoraj wieczorem już sobie poszła także od dzisiaj można zacząć starnia[emoji16][emoji16][emoji16]
O widzisz, jakosmy sie @nie zeszly .. ale spoko pewnie za te 5 dni do Ciebie dołączę. Stary wypróżnił wora do cna (serio mi tak powiedzial , że czuje jakby mial wydmuszki i nigdy jeszcze tak nie czul) przy staraniach wiec pewnie wypuścił na wolność mega zmęczone życiem plemniki jak on i nie miały siły przejść gdzie potrzeba 🤣😂🤣..
Zatem nie zakladam zwyciestwa🤣😂
 
To Mój przy ostatnim cyklu też mówił, że już nie ma nic, że puste wory są [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji2356]także w tym cyklu muszę Go trochę oszczędzić[emoji12][emoji12][emoji12]tym bardziej, że ostatnio owulacja Mi się przesunęła.
O widzisz, jakosmy sie @nie zeszly .. ale spoko pewnie za te 5 dni do Ciebie dołączę. Stary wypróżnił wora do cna (serio mi tak powiedzial , że czuje jakby mial wydmuszki i nigdy jeszcze tak nie czul) przy staraniach wiec pewnie wypuścił na wolność mega zmęczone życiem plemniki jak on i nie miały siły przejść gdzie potrzeba [emoji1787][emoji23][emoji1787]..
Zatem nie zakladam zwyciestwa[emoji1787][emoji23]
 
O widzisz, jakosmy sie @nie zeszly .. ale spoko pewnie za te 5 dni do Ciebie dołączę. Stary wypróżnił wora do cna (serio mi tak powiedzial , że czuje jakby mial wydmuszki i nigdy jeszcze tak nie czul) przy staraniach wiec pewnie wypuścił na wolność mega zmęczone życiem plemniki jak on i nie miały siły przejść gdzie potrzeba 🤣😂🤣..
Zatem nie zakladam zwyciestwa🤣😂
Mocno się uśmiałam z tego wpisu, podoba mi się Twój dystans :) Pozdrawiam cieplutko😃
 
To Mój przy ostatnim cyklu też mówił, że już nie ma nic, że puste wory są [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji2356]także w tym cyklu muszę Go trochę oszczędzić[emoji12][emoji12][emoji12]tym bardziej, że ostatnio owulacja Mi się przesunęła.
A no ja nape no mialam 23 ego owulacje bo bralam clo. I idealnie wiefzialam kiedy , sluz byl cudowny..jajunio takie .. jajniki podstymulowane dawaly sie we znaki 3 dbi przed w dzien i po.. i nagle cisza.. czyli wszysgko ksiazkowo bylo u mnie. Wiec jezeli nie wyjdxie to ewidentnie wina starego, bo strzela leniwcami.
Mocno się uśmiałam z tego wpisu, podoba mi się Twój dystans :) Pozdrawiam cieplutko😃
A wiesz bo od poniedzialku wrocilam do pracy:) sie dzieje sie tu ogrom.. w chacie mam rozgrzebany przedpokój i zalatwiam wszystko, dopinam robote ludziom, licze kasiore i planuje sobie.. 😁😁😁
 
reklama
Do góry