reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężka depresja ciążowa - szukam wsparcia

Dołączył(a)
5 Marzec 2021
Postów
3
hej,
szukam wsparcia dla swojej kobiety w przypadku ciężkej depresji ciążowej - z drugim dzieckiem. Grupy wsparcia, dobry psycholog, kontakty od osób w podobnej sytuacji lub inne...

Będę bardzo wdzięczny za polecenia i rady.

dzięki z góry,
Adam
 
reklama
Hej! Ja chodziłam z depresją poporodową do Pani Iwony Domachowskiej Cieplak i bardzo polecam. Gabinet znajduje się w Ursusie. Jeszcze też mogę polecić klinikę zdrowia psychicznego "Metoda", mieszczą się na ul. Wspólnej.
Trzymam kciuki za Twoją kobietę.
 
@adamad - jeśli to ciężka depresja, to na początek psychiatra i to jak najszybciej. Jak cchesz napisz do mnie na priv.
 
Z podejrzeniem depresji, jak zostało napisane, konieczna jest konsultacja psychiatryczna, dalsze kroki zostaną ustalone na wizycie po postawieniu diagnozy przez lekarza psychiatrę (potwierdzenie specjalistycznymi narzędziami diagnostycznymi, zebranie wywiadu, określenie stopnia nasilenia oraz określenie i podjęcie dalszych kroków pomocowych). Pozdrawiam
 
reklama
bardzo wszystkim dziękuję. Możliwości konsutlacji pomału wyczerpane. Byli psychologowie, psychiatra, wsparcie kobiet. Działamy.
 
Do góry