reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból jajników po owulacji

lulilaj90

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
8 Marzec 2021
Postów
127
Hej. Moje cykle są średnio 26 dniowe (ale nie jak w zegarku, ostatnio np 25 dni) 10 dc kochałam się z moim partnerem. Dziś mam 18 dzień cyklu i od wczoraj po południu czuje ból jajnika prawego oraz mdłości. W zeszłym roku miałam usuwana torbiel z jajnika i zaczynam się martwić, tylko ze tamten ból był bardziej przy siadaniu, wstawaniu itd, taki uciskowy, występowały też mdłości z bólu. A dziś czuje bardziej kłucie. Podpowiedzcie proszę - na ewentualne testy jest za szybko prawda?
 
reklama
Czyli najbardziej wiarygodnie będzie wykonać test w dniu spodziewanej miesiączki 16-17.03. Najwcześniej 12-13.03. No jestem bardzo ciekawa :) najbardziej się boję, że to znowu torbiel. A czy ktoś miał tak, że ból jajników oznaczał ciążę?
 
Tak szybko żaden ból jajników z powodu ciąży nie wystąpi bo ciąży nie ma. Ciąża pojawia się po około 14 dniach po owulacji i na jakiekolwiek objawy jest za wcześnie ☺️
 
Niby to wszystko wiem, a jednak z powodu takiego dziwnego uczucia w jajnikach (dole brzucha) człowiek po traumie (wiem, że to nieduży zabieg, ale dla mnie był prawdziwą traumą) zaczyna główkować. Poczekam kilka dni, jeśli nie przejdzie to udam się do mojego lekarza na konsultację, a jeśli miesiączka nie przyjdzie to oczywiście wykonam test. Po prostu od rana się naczytałam forum :p
 
Niby to wszystko wiem, a jednak z powodu takiego dziwnego uczucia w jajnikach (dole brzucha) człowiek po traumie (wiem, że to nieduży zabieg, ale dla mnie był prawdziwą traumą) zaczyna główkować. Poczekam kilka dni, jeśli nie przejdzie to udam się do mojego lekarza na konsultację, a jeśli miesiączka nie przyjdzie to oczywiście wykonam test. Po prostu od rana się naczytałam forum :p
jeśli Cię to martwi to warto pójść do lekarza. Nie mam doświadczenia z torbielami jajników jednak pierwsza i druga ciążę odkryłam ok 9 dni przez planowana miesiączka
 
Aaa o dodam że czuje objawy wiem jak jest i każda jest inna więc nikt mi nie wmówi że to nie objaw ciąży. Nie kluja mnie jajniki jednak boli i ciągnie podbrzusze.
 
jeśli Cię to martwi to warto pójść do lekarza. Nie mam doświadczenia z torbielami jajników jednak pierwsza i druga ciążę odkryłam ok 9 dni przez planowana miesiączka
Ale miałaś jakieś dolegliwości, czy starania i w oczekiwaniu robiłaś testy?
 
reklama
Ale miałaś jakieś dolegliwości, czy starania i w oczekiwaniu robiłaś testy?
tak, staralismy się o ciążę. Miałam uczucie spuchnietego podbrzusza ciągle chodziłam siku bo miałam uczucie pełnego pęcherza i boli mnie brzuch. Wiedziałam że to nie jest normalne bo tak nir miałam wcześniej. W pierwszej ciąży też bardzo szybko wyszedł mi pozytywny wynik i też miałam takie bóle ale jajniki mnie nie bolały. Chodzi mi o to że każda zna swoje ciało najlepiej i każda na ciążę zareaguje inaczej oganizm da albo nie da sygnałów. Nie można każdej ciąży i każdej kobiety wrzucać do jednego wora no nie da sie. Nie można też mówić to napewno to albo nie bo każda z nas jest inna i to że u jednej nie było takich objawów nie znaczy że to niemożliwe zeby jakiekolwiek były. Czy odwrotnie to że u kogoś coś oznacza ciążę nie znaczy że druga będzie miała to samo.
 
Do góry