reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Daj znać jak wrażenia, nagrywasz filmik na USB? Ile w sumie płacisz?
Jasne, napisze po wszystkim :) jeżeli będzie możliwość to oczywiście, chcę nagranie natomiast ja w ciąży słabo mam z myśleniem przed i nawet zapomniałam zapytać czy można - dziś się dowiem.
Mam USG+Pappa z programu unijnego więc totalnie za darmo.
 
Jasne, napisze po wszystkim :) jeżeli będzie możliwość to oczywiście, chcę nagranie natomiast ja w ciąży słabo mam z myśleniem przed i nawet zapomniałam zapytać czy można - dziś się dowiem.
Mam USG+Pappa z programu unijnego więc totalnie za darmo.
Kurcze a któraś tu ostatnio pisała, że w gyncentrum było do końca 2020, ja jeszcze nie mam terminu, bo gin powiedział, że mam poczekać do środy i wtedy się umowie po wizycie u niego
 
Jasne, napisze po wszystkim :) jeżeli będzie możliwość to oczywiście, chcę nagranie natomiast ja w ciąży słabo mam z myśleniem przed i nawet zapomniałam zapytać czy można - dziś się dowiem.
Mam USG+Pappa z programu unijnego więc totalnie za darmo.
Weź sobie jakiś pusty pendrive bo nie wiem czy oni dają, ale czytałam na stronce że można nagrać. W jakiejś innej klinice mają płyty i na płyty nagrywają
 
Kurcze a któraś tu ostatnio pisała, że w gyncentrum było do końca 2020, ja jeszcze nie mam terminu, bo gin powiedział, że mam poczekać do środy i wtedy się umowie po wizycie u niego
Właśnie widziałam i zastanawiam się, czy wie to ze strony internetowej czy dzwoniła. Bo na stronie faktycznie jest informacja, że do końca 2020 natomiast telefonicznie ustaliłamtermin jakoś 2 tyg. temu i miejsca jeszcze były.
Dzwoniłam najpierw do Bielska bo to bardziej moje okolice ale tam już nie było miejsc i przekierowali mnie na Katowice. Gorzej jak się źle dogadałam z tą babką i ona mnie zapisała na skierowanie z NFZ. Do teraz byłam pewna 100%, że z programu unijnego ale już nie wiem nic :D i ogarnęła mnie panika co to narobiłam bo mózg naprawdę momentami mi odmawia posłuszeństwa :D
Dowiem się po 17.00 jak już tam dojadę, tak czy inaczej nie wyjdę dziś bez badania choćbym miała zapłacić.

Dzięki za radę z prendrive - mam już ustawione przypomnienie, żeby spakować :)
 
reklama
Do góry