reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe

Amelia123d

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Marzec 2021
Postów
15
Kochane myslicie ze testy ciążowe 16 I 17dni po stosunku sa wiarygodne? Zrobilam 3 I 3 wyszły negatywne bez zadnych watpliwosci.

Wiem ze je sie robi po terminie spodziewanej miesiączki ale mam nieregularny okres bo choruje na pcos i potrafie nie miec okresu przez 3miesiace a w 4 bardzo bolesny
*lecze to ale odstawilam tabletki antykoncepcyjne 2dni temu *
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane myslicie ze testy ciążowe 16 I 17dni po stosunku sa wiarygodne? Zrobilam 3 I 3 wyszły negatywne bez zadnych watpliwosci.

Wiem ze je sie robi po terminie spodziewanej miesiączki ale mam nieregularny okres bo choruje na pcos i potrafie nie miec okresu przez 3miesiace a w 4 bardzo bolesny
*lecze to ale odstawilam tabletki antykoncepcyjne 2dni temu *
To byl niby stosunek jeden przerywany wiec jakos dużej szansy na ewentualne zaplodnienie nie bylo ale trzeba mieć na uwadze ze plemniki sa również w prejakulacie
 
Jak dobrze rozumiem, zapomniałaś jednej tabletki, ale później postąpiłaś zgodnie z zaleceniami i cały czas bierzesz? I teraz czekasz na plamienie z odstawienia? Po ilu dniach od odstawienia zawsze dostałaś plamien? Ryzyko ciąży jest bardzo niskie, ale nigdy nie można tego wykluczyć ;)
 
Jak dobrze rozumiem, zapomniałaś jednej tabletki, ale później postąpiłaś zgodnie z zaleceniami i cały czas bierzesz? I teraz czekasz na plamienie z odstawienia? Po ilu dniach od odstawienia zawsze dostałaś plamien? Ryzyko ciąży jest bardzo niskie, ale nigdy nie można tego wykluczyć ;)
Musialam niestety rzucic tabletki 2 dni temu z przyczyn prywatnych dosyc i dostalam juz plamienia. Wiem ze jest ryzyko ale wykonałam w sumie 3 testy stad moje pytanie czy po 17dniach bedzie to aktualne? Moglabym test powtorzyc np w tym tygodniu jeszcze to wtedy mina 3tygodnie
 
reklama
Musialam niestety rzucic tabletki 2 dni temu z przyczyn prywatnych dosyc i dostalam juz plamienia. Wiem ze jest ryzyko ale wykonałam w sumie 3 testy stad moje pytanie czy po 17dniach bedzie to aktualne? Moglabym test powtorzyc np w tym tygodniu jeszcze to wtedy mina 3tygodnie
jak już dostałaś plamienia to ryzyko ciąży jest znikome
 
reklama
Do góry