reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża

reklama
Oby nie 🥰liczę ze będzie stawała się wyraźniejsza
Nigdy tyle dni mi się nie utrzymywało w organizmie po zastrzyku
Trochę już miałam tych stymulacji
Przy pierwszym dziecku , teraz już 5
Na ogol nawet mnie piersi nie bolały
Robię sobie nadzieje
Tylko czy faktycznie widać ta druga kreskę czy sobie uroiłam 😔
 
Hej Anna, mysle ze już można Ci gratulować ☺️A który dzień cyklu testowalas?
Ja tez rozkminiam czy mogę być w ciazy
Cień drugiej kreski mi wychodzi
A już tak długo się staramy ze bardzo bym chciała ... widzisz coś czy moje marzenie to tylko?
Hej okresu powinnam dostać 18.03 a test pierwszy robiłam 23.03 i wyszła już blada bardzo blada kreska następnego dnia zrobiłam jeszcze jeden i kolejnego dnia dwa kolejne które widać na zdjęciu i 26 badałam betę. A Ty w którym dniu robiłaś test? Może powinnaś zrobić test z wyższa czułością albo po pristu zrób badanie betę koszt ok 35 zł i wtedy bd miała pewność. Powodzenia i mam nadzieję że doczekaliście się swojego szczęścia ❤️
 
Hej okresu powinnam dostać 18.03 a test pierwszy robiłam 23.03 i wyszła już blada bardzo blada kreska następnego dnia zrobiłam jeszcze jeden i kolejnego dnia dwa kolejne które widać na zdjęciu i 26 badałam betę. A Ty w którym dniu robiłaś test? Może powinnaś zrobić test z wyższa czułością albo po pristu zrób badanie betę koszt ok 35 zł i wtedy bd miała pewność. Powodzenia i mam nadzieję że doczekaliście się swojego szczęścia ❤️
 
Mysle ze jak jesteś już tyle dni po terminie @ i tak się ma sytuacja to nic jak tylko ciąża 🥰
Ja jestem w 21 dc , poprostu inaczej się czuje a jestem podczas stymulacji w tym cyklu i się zastanawiam czy to już , okres mam mieć 1 kwietnia
 
A może orientujesz się jaki to tydzień i byłam przestraszona ze coś nie tak bo zazwyczaj dziewczyny piszą w tys betę a u mnie tylko 92
Tygodnie ciąży liczymy na podstawie daty ostatniej miesiączki kochana :) Jedna wartość bety nie mówi nic prócz tego że jesteś w ciąży. A beta owszem liczona jest w tysiącach ale nie w dniu spodziewanej miesiączki tylko ciut później. Kiedy miałaś ostatni okres?
 
reklama
Mysle ze jak jesteś już tyle dni po terminie @ i tak się ma sytuacja to nic jak tylko ciąża 🥰
Ja jestem w 21 dc , poprostu inaczej się czuje a jestem podczas stymulacji w tym cyklu i się zastanawiam czy to już , okres mam mieć 1 kwietnia
cos widac ❤❤ sprawdz za 2 dni i daj znać! :) ja tez jestem 21dc, 2 kwietnia mam dostać okres, wiec praktycznie tak jak u Ciebie i powoli zaczynam myśleć o testowaniu a u Ciebie juz widac jakis cień cienia ;)
 
Do góry