reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, a ja trochę w stresie jestem, bo zrobiłam sobie KTG teraz tym aparatem, który dostałam i dosłownie minutę później zadzwoniła położna z Centrum Monitoringu, która analizowała zapis, bo w ciągu pół godziny zapisały się dość wysokie skurcze i aż 12 ich było 😲 😲 Ja to odczuwałam jako wypychanie sie dziecka, więc jestem trochę w szoku, no ale nic 🤔
 
Dziewczyny czy was tez boli caly czas brzuch przy chodzeniu szczegolnie gora i dol? [emoji849]
Oj też :( szyjka się przygotowywuje do porodu.
U mnie się sprawdziło 😁 wczoraj rano przyszła na ten świat Hania z wagą 2980g i 53 cm wzrostu. Akcja rozpoczęła się naturalnie i tak też się skończyła.
Gratuluję kochana i dużo zdrówka dla Was 😘😘😘 który tydzień? Prawdziwa zgrabna dziewczynka ☺☺
I nas też pełnia zadziałała i dzisiaj o godzinie 7:08 przyszedł na świat Julek ❤️
Urodził się troszkę za wcześnie bo w 36+3. I musi być podgrzewany. Ale ma się dobrze 🥰
Waży 3150 i mierzy 51cm ❤️🥰
Brawo Julek 😘 witaj po tej stronie brzucha 😘😘 i oczywiście gratulacje dla mamusi i dużo zdrówka dla Was 😘😘

Oj widać że jednak coś się sprawdza ta pełnia ☺☺ na innej mojej grupie też kilka dziewczyn rozpakowanych 😄
 
Dziewczyny, a ja trochę w stresie jestem, bo zrobiłam sobie KTG teraz tym aparatem, który dostałam i dosłownie minutę później zadzwoniła położna z Centrum Monitoringu, która analizowała zapis, bo w ciągu pół godziny zapisały się dość wysokie skurcze i aż 12 ich było 😲 😲 Ja to odczuwałam jako wypychanie sie dziecka, więc jestem trochę w szoku, no ale nic 🤔
Ja tak miałam przy 2 synu 😁 pojechałam w dniu terminu i podczas ktg, pyta mnie położna jak się czuję ja że dobrze mały tylko się rozpycha, a ta że to skurcze 😂😂 ale akcja się nie rozwinęła i na drugi dzień cc
 
reklama
Do góry