reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ech, ja się nie znam zupełnie na tych skurczach. Nie skupiałam się zbytnio, a jak chciałam zacząć liczyć to uświadomiłam sobie że mam wrażenie że cały czas od ok 1,5h brzuch jest twardy. Skąd wiadomo czy to tylko przepowiadające? Ogółem dzisiaj mogłam się niestety przeciążyć,też był stres i silne emocje :/

Ja też się nad tymi skurczami zastanawiam. A muszę szybko się zbierać, bo godzina drogi do szpitala i dodatni GBS. Przyjęłam, że jak zrobią się bolesne i dość częste, to jedziemy.

Dzisiaj miałam ostatnią wizytę. Jak się samo nie zacznie, to we wtorek po świętach mam się stawić w szpitalu. Będzie to tydzień po terminie.
 
reklama
Dzień dobry dziewczęta ☀ Jak minęła noc? Ja dzis się obudziłam z dziwnym bólem krzyża i w okolicy jajników, hmm 🤔 Niech mała zechce posiedzieć jeszcze do środy, mam umówionego fryzjera, dzisiaj paznokcie, także ja też się chcę przygotować do tego wielkiego dnia 🙏😂
 
Noc minela spokojnie i jak co noc od tygodnia od 5 spac nie moge moja 5 latka budzi sie o 7 to wtedy bym mogla jeszcze zasnac [emoji28][emoji85]
Ja mam wizyte we wtorek to bedzie 37 tydzien.
Mam nadzieje ze do dwoch tych urodze bo mam juz dosc [emoji2356]
U nas od pon do dzisiaj po 24 stopnie od jutra w nocy 0 a w ciagu dnia 8 [emoji33] te wachania pogody i cisnienia sa straszne chodze juz chora od 2 tyg.

A jak przyjda te wlasciwe skurcze to bedziecie wiedsiec kiedy tego nie da sie przegapic [emoji28]
 
Dzień dobry dziewczęta ☀ Jak minęła noc? Ja dzis się obudziłam z dziwnym bólem krzyża i w okolicy jajników, hmm 🤔 Niech mała zechce posiedzieć jeszcze do środy, mam umówionego fryzjera, dzisiaj paznokcie, także ja też się chcę przygotować do tego wielkiego dnia 🙏😂
Dzień dobry :)
Wczoraj jeszcze doszło mi kłucie w pochwie i w końcu ono oraz twardnienie brzucha przeszło, ale gdy tylko się budziłam w nocy do WC czułam takie ściśnięcie w brzuchu jak przed okresem. Nie taki wielki ból że spać się nie da, ale spanie ciężkie i z dużym dyskomfortem. Rano wstałam z bólem w podbrzuszu, ale pomógł trochę nr 2. Tylko w toalecie zobaczyłam takiego glutka i nie wiem, bo miałam już kiedyś kilka razy po prostu takie upławy, ale Teraz była trochę inna konsystencja...
Wyszykowalam męża na pierwszy dzień nowej pracy i myślę czy iść jeszcze spać czy nie :D
 
Dzień dobry,
U mnie noc spokojna. Znowu się wyspałam.
Wczoraj byłam na 3 spacerach i nic 🤷‍♀️ Poddaje się, będzie chciał to wyjdzie, w sumie ma jeszcze troszkę czasu bo to końcówka 38 tyg. Teraz to już wolę w poniedziałek wieczorem rodzić, po świętach 😜, bo inaczej święta w szpitalu.
 
Hej :)
Wczoraj piękna pogoda wylegiwałam się na działacze na słonku ☺
W nocy brzuch mnie ćmił jak na okres i rano, ale do zniesienia, można było spać.
Dzisiaj już pogoda do kitu 😒 trzeba będzie znaleźć sobie zajęcie w domu - tylko jakie 🤷‍♀️ jak dla młodej wszystko gotowe.

@inesia ja też już stwierdzam jak wyjdzie przed czasem to wyjdzie jak nie to za 6dni cc to damy radę.

@modesty kurcze nie znam się, ale lekarz mi mówił że może być czop albo zwiększona ilość śluzu. Dziewczyna na innej grupie opisywała jak jej czop wypadł to że nie wiedziała ze tego aż tak dużo jest. Ale wiadomo każdemu inaczej odczodzi jednym w całości ( piszą że w wielkości korka od butki) inni że kawałkami 🤷‍♀️ ja tego sama na oczy nie widziałam i gucio wiem 😂🙈 pewnie bym oglądała to z każdej strony czy to na pewno to 😂
 
Hej :)
Wczoraj piękna pogoda wylegiwałam się na działacze na słonku ☺
W nocy brzuch mnie ćmił jak na okres i rano, ale do zniesienia, można było spać.
Dzisiaj już pogoda do kitu 😒 trzeba będzie znaleźć sobie zajęcie w domu - tylko jakie 🤷‍♀️ jak dla młodej wszystko gotowe.

@inesia ja też już stwierdzam jak wyjdzie przed czasem to wyjdzie jak nie to za 6dni cc to damy radę.

@modesty kurcze nie znam się, ale lekarz mi mówił że może być czop albo zwiększona ilość śluzu. Dziewczyna na innej grupie opisywała jak jej czop wypadł to że nie wiedziała ze tego aż tak dużo jest. Ale wiadomo każdemu inaczej odczodzi jednym w całości ( piszą że w wielkości korka od butki) inni że kawałkami 🤷‍♀️ ja tego sama na oczy nie widziałam i gucio wiem 😂🙈 pewnie bym oglądała to z każdej strony czy to na pewno to 😂
Ciężko stwierdzić właśnie bo miałam kilka razy śluz taki żółty, zwykle po współżyciu (ginekolog od razu o to spytała) Ale nie zawsze, tylko że był on zawsze taki bardziej ciągnący się, a dzisiaj to jakby bardziej rozrzedzone było, jak na przykład flegma przy chorych zatokach. Wybaczcie za szczegóły :D
 
U mnie jak czop wypadł to była taka zwarta kulka, glutkowata mleczna. Od tego czasu leci ze mnie wydzielina taka jak gluty, długie ciągnące się mleczne. Już 2 tydzień. Najwięcej po nocy, ale też po wysiłku. To chyba wynik zgładzania się szyjki, bo czopu już nie ma (gin mi sprawdzała, więc wiem na pewno)
Ta wydzielina trochę męcząca bo minimum 3 razy dziennie zmieniam bieliznę, podmywam się, bo nie lubię takiej wilgoci 🤦‍♀️
W pierwszej ciąży nie miałam czegoś takiego. Czop wyszedł podczas porodu, wydzieliny takiej nie było.
 
@modesty nie masz za co przepraszać. Bynajmniej będziemy wiedziały jak to wygląda, mi wody przebijali przy 2 porodach, to ja już wogole nie ogarniam tego🙈

@inesia o dzięki dobrze wiedzieć jak to może wyglądać 😁 ja też od dłuższego czasu chodzę z wkładkami, bo często przeleciało przez bieliznę:( Mam czasem taki mleczny śluz, ale lekarz mówił że to śluz - i to normalne bo macica ja wydziela. Bez nich tp już w ogóle nie komfortowo bym się czuła.
 
reklama
@modesty nie masz za co przepraszać. Bynajmniej będziemy wiedziały jak to wygląda, mi wody przebijali przy 2 porodach, to ja już wogole nie ogarniam tego🙈

@inesia o dzięki dobrze wiedzieć jak to może wyglądać 😁 ja też od dłuższego czasu chodzę z wkładkami, bo często przeleciało przez bieliznę:( Mam czasem taki mleczny śluz, ale lekarz mówił że to śluz - i to normalne bo macica ja wydziela. Bez nich tp już w ogóle nie komfortowo bym się czuła.
Ja w ogóle nie noszę bielizny po domu bo każda guma mnie uciska... Na przyszłe ciążę trzeba coś wykombinować, Teraz tylko z mężem w domu jestem to sobie mogę pozwolić
 
Do góry