reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

Dziewczyny po laparo miałyście @ w terminie ? Jutro powinnam mieć (cykl zawsze jak w zegarku) a nic się nie zapowiada, zawsze dzień przed już zaczynałam powoli plamić.
 
reklama
Ja po laparo dostalam jakos pózniej chyba, ale kolejne skrocily mi sie do 25 dni, a zawsze mialam tak 30-32.
Kochana a moze cos na rzeczy jest? A czujesz cos?
 
Ja po laparo dostalam jakos pózniej chyba, ale kolejne skrocily mi sie do 25 dni, a zawsze mialam tak 30-32.
Kochana a moze cos na rzeczy jest? A czujesz cos?
Wczoraj robiłam test wyszedł negatywnie. Nie czuje nic, pewnie się spóźni oby po tej laparo nic mi się nie poknociło bo zawsze mam punktualne co 28 dni.
 
Dziewczyny po laparo miałyście @ w terminie ? Jutro powinnam mieć (cykl zawsze jak w zegarku) a nic się nie zapowiada, zawsze dzień przed już zaczynałam powoli plamić.
U mnie organizm zwariował. Teraz miałam tak naprawdę pierwsza normalną @ po laparo. Poprzednie były za wcześnie i jakieś inne. Ta jest już takaa jak zwykle czyli bolesna i obfita[emoji1751]
 
i przyszła @ jeden dzień opóźnienia. W tym cyklu z mężem obiecaliśmy sobie że luzujemy. Ale martwię się o niego, zbyt bardzo jest nakręcony. Teraz były codziennie pytania czy dostałam @, czy czuje ze dostanę? strasznie to męczące i do tego czyta głupoty i potem mi opowiada co jeszcze może powinnismy zbadać, że w Łodzi i jest dobry lekarz ehh Rozmawiałam z nim żeby oczyścił głowę że już wszystko jest okej teraz tylko cierpliwości i na pewno coś z tego będzie.
 
i przyszła @ jeden dzień opóźnienia. W tym cyklu z mężem obiecaliśmy sobie że luzujemy. Ale martwię się o niego, zbyt bardzo jest nakręcony. Teraz były codziennie pytania czy dostałam @, czy czuje ze dostanę? strasznie to męczące i do tego czyta głupoty i potem mi opowiada co jeszcze może powinnismy zbadać, że w Łodzi i jest dobry lekarz ehh Rozmawiałam z nim żeby oczyścił głowę że już wszystko jest okej teraz tylko cierpliwości i na pewno coś z tego będzie.
Musi odpuścić bo my nakręcamy się swoją drogą.. i tak dzisiaj sobie myślę właśnie, kolejne święta... Mnóstwo dzieci a my znowu.. znowu sami
 
reklama
Nasi panowie tak jak i my bardzo to wszystko przeżywają... ja u nas zauważyłam ostatnio taką sytuacje (choć to trwa miesiące, ale ja dopiero do tego doszłam 😂), ze unika bzykania po owulacji. Wydaje mi się, ze ogarnia go strach, ze tym razem udało się zajść w ciąże, a w pierwszej poronionej po stosunku zaczęłam mocno krwawić i chyba siedzi mu ten obraz w głowie...
 
Do góry