reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hej dziewczyny mam pytanie. Jestem po covidzie i niby juz się dobrze czuję,ale nadal mam kaszel. Kaszel trwa już ponad tydzień. Raz jest bardziej intensywny a raz mniej taki sporadyczny. Kaszel podczas covida był bardzo silny do tego stopnia,że teraz skróciła mi się szyjka macicy i dostałam luteinę. Boję się już kaszleć, żeby nie skróciła się jeszcze bardziej,ale nie wiem jak wyciszyć ten kaszel. Próbuje naturalnych sposobów tj. syrop z cebuli i syrop typu *spam*. Piję też czystka i duzo wody. Czy miała któraś z Was miala taki kaszel i zna jakiś sposób jak się go pozbyć?
Hej, ja tez mam skróconą szyjke, o czym dowiedzialam sie w styczniu a w okolicy Bozego Narodzenia bylam przeziebiona i tez bardzo kaszlalam... Ja się wykurowalam syropem dla kobiet w ciazy Prenatal chyba sie nazywal i antygrypina, mikstura samemu do zrobienia, bardzo mi pomogła
 
reklama
Hej, ja tez mam skróconą szyjke, o czym dowiedzialam sie w styczniu a w okolicy Bozego Narodzenia bylam przeziebiona i tez bardzo kaszlalam... Ja się wykurowalam syropem dla kobiet w ciazy Prenatal chyba sie nazywal i antygrypina, mikstura samemu do zrobienia, bardzo mi pomogła
Ja robilam z tego przepisu
 

Załączniki

  • Screenshot_20210405_222314.jpg
    Screenshot_20210405_222314.jpg
    155,9 KB · Wyświetleń: 65
Ja robilam z tego przepisu
Dzięki napewno spróbuję,bo już wszelkie sposoby próbowałam a tego jeszcze nie. Boję się trochę bo mam taki twardniejący brzuch co chwilę i takie kłucia w macicy. Najgorsze jest to, ze mam jeszcze astmę i dlatego tak mi ciężko się też oddycha a dziecko rośnie i dodatkowo mi przeponę uciska a tu dopiero 29 tydzień się zaczął
 
Cześć, czy jesteście już po badaniach prenatalnych III trymestru? Czy u kogoś dzieciaczek jest nisko ułożony? Co na to lekarz?
 
Cześć, czy jesteście już po badaniach prenatalnych III trymestru? Czy u kogoś dzieciaczek jest nisko ułożony? Co na to lekarz?
Tak, już po III i tuż przed IV... U mnie jeden maluch ma nisko główkę, ale lekarz nic złego w tym nie widział. Przez pewien czas tak mocno wypychał gdzieś z boku głowę, że czułam 'ciasnote" w pochwie przy aplikowaniu progesteronu 🙂
 
Tak, już po III i tuż przed IV... U mnie jeden maluch ma nisko główkę, ale lekarz nic złego w tym nie widział. Przez pewien czas tak mocno wypychał gdzieś z boku głowę, że czułam 'ciasnote" w pochwie przy aplikowaniu progesteronu 🙂
ja mialam badanie w 28 tc i był wysoko a szyjka ponad 4 cm. Ide w 32 tc drugi raz ze względu na cukrzyce ciążową więc sie okaże czy zdązył się obrócić.
 
Cześć, czy wasze maluszki w III trymestrze reagują na pogodę? W dni pochmurne i wietrzne mój synek porusza się znacznie słabiej, później wraca do normalnej aktywności, serduszko ok, jednak mimo to chcę spytać, czy macie podobne odczucia?
 
Cześć, czy wasze maluszki w III trymestrze reagują na pogodę? W dni pochmurne i wietrzne mój synek porusza się znacznie słabiej, później wraca do normalnej aktywności, serduszko ok, jednak mimo to chcę spytać, czy macie podobne odczucia?
Ja to nie wiem czy od pogody, ale ewidentnie ma różne dni. Np. wczoraj względny spokój, a dziś w nocy i cały dzień młyn, mam wrażenie ze próbuje wcisnąć mi stopy pod żebra, tak z boku. Komiczne odczucie, ale przynajmniej wydaje mi się ze się w końcu odwróciła girkami w górę. Chyba że to łapki...
 
reklama
Ja to nie wiem czy od pogody, ale ewidentnie ma różne dni. Np. wczoraj względny spokój, a dziś w nocy i cały dzień młyn, mam wrażenie ze próbuje wcisnąć mi stopy pod żebra, tak z boku. Komiczne odczucie, ale przynajmniej wydaje mi się ze się w końcu odwróciła girkami w górę. Chyba że to łapki...
U mnie jest ułożony glówką do dołu i często bardzo mnie kopie w żebra co do przyjemności nie należy. Dziwne uczucie jest też jak mi rączkami tak nisko rusza w okolicach pępka,ale to też zależy od dnia bo czasami się bardzo mało rusza a najbardziej na noc szaleje :)
 
Do góry