reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - stymulacja gonadotropinami

reklama
Hejka. I jak tam wynik bety ???? Mi po zastrzykach na pęknięcie pęcherzyków druga kreska wychodziła do 12 dni.
Beta 0.1... Ja tego nie pojmuje... Nasienie ok, u mnie wszystkie badania ok. Endo ok, pecherzyki ok... I tak dupa... Teraz będę się stymulować ale na luzie bez spiny skoro i tak się nie udaje. A musze dotrwać do in vitro i nim skupić całą nadzieję [emoji120]
 
Witam zostały mi leki po procedurze invitro - osoby zainteresowane- może ktoś potrzebowałby- leki nie tanie, może kogoś pomog
Cześć, leki nie działają na moje policystyczne jajniki, biorę teraz duphaston na wywołanie okresu i zaczynam przygodę z gonadotropinami.
Jak szybko udało Wam się zajść w ciążę po gonadotropinach? Udało się Wam w ogóle? Boję się,

Beta 0.1... Ja tego nie pojmuje... Nasienie ok, u mnie wszystkie badania ok. Endo ok, pecherzyki ok... I tak dupa... Teraz będę się stymulować ale na luzie bez spiny skoro i tak się nie udaje. A musze dotrwać do in vitro i nim skupić całą nadzieję [emoji120]
Też tak kurcze miałam. Owulację potrafiły być książkowe przy stymulacji,Endo też i na koniec dupa z tego. Nie rozumiem. Ja już poddałam się jeśli chodzi o stymulację,pokładam nadzieję w In Vitro. Najgorzej będzie się podnieść jeśli się nie uda bo jestem tak nastawiona że zobaczę dwie kreski. Ale coraz częściej przeszywa mnie strach że mogę się rozczarować. Eeehhh 29 kwietnia mam tomografię,jak tylko dostanę wyniki do ręki to wracam do kliniki i zaczynamy przygodę 🙂 Wkoncu i nam się musi udać😊
 
Też tak kurcze miałam. Owulację potrafiły być książkowe przy stymulacji,Endo też i na koniec dupa z tego. Nie rozumiem. Ja już poddałam się jeśli chodzi o stymulację,pokładam nadzieję w In Vitro. Najgorzej będzie się podnieść jeśli się nie uda bo jestem tak nastawiona że zobaczę dwie kreski. Ale coraz częściej przeszywa mnie strach że mogę się rozczarować. Eeehhh 29 kwietnia mam tomografię,jak tylko dostanę wyniki do ręki to wracam do kliniki i zaczynamy przygodę [emoji846] Wkoncu i nam się musi udać[emoji4]
Mam wyniki kariotypu. Wszystko jest w porządku. W czwartek mam monitoring w 12dc i zobaczymy. Poproszę ją o badania do in vitro, żeby sobie podliczyć ile siana potrzeba..
 
Jestem po. Są 3 pęcherzyki dzisiaj ovitrelle wieczorem. Dostałam listę badań i na 99% w maju ruszamy z in vitro
 
reklama
Do góry